Konjac Root Shirataki Noodles Factory Iti Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Mō tēnei taonga
Ngā hua konjactērā pea he painga hauora. Hei tauira, ka taea e rātou te whakaheke i te huka toto me te taumata cholesterol, te whakapai ake i te hauora o te kiri me te puku, me te āwhina ki te whakaora i te patunga, te whakatairanga i te whakaheke taumaha, nā te meakonikāHe tino kaha te mimiti, ka taea te mimiti i te hinu nui ki roto i te tinana, kia kore ai e puta te matū i roto i te tinana. He nui hoki te muka kai kei roto i te konjac. Ki te kino te whekau me te puku o te tangata, kaua e kainga, nā te mea he uaua ki te nakunaku. He pai ake te kōrero ki te tākuta i mua i te tango i te konjac.
Tikanga tunu kai:
1, parai: horoia ngā nūru kia rua ngā wā, ka tātarihia, ringihia te hinu ki roto i te kohua, ringihia ngā nūru ka parai, tāpirihia ngā mea kakara, tāpirihia te wai ka tunua mō te 5 meneti, ka taea te kai, ka taea hoki te tāpiri i ō kai taha tino pai pērā i te ranu huamata kānga mīti kau, te pūrorā, me ērā atu mea;
2, kohuatia: ringihia te wai ki roto i te kohua kia kohuatia, kātahi ka tāpirihia he nūru ma, tāpirihia he mea kakara, ka taea te kai;
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Rimurapa Konjac |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 200 karamu |
| Kai Matua: | Wai,Paraoa Konjac |
| Te roa o te oranga: | 12 marama |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. Kei te wātea te OEM & ODM & OBM 4. Tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 98kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 2.9g |
| Konutai: | 196mg |
Ētahi atu tūemi hei tūhura
Ka pātai hoki te iwi
He hauora ngā nūru konjac?
Tērā pea he painga hauora kei ngā hua konjac. Hei tauira, ka taea e rātou te whakaheke i te huka toto me te taumata cholesterol, te whakapai ake i te hauora o te kiri me te puku, me te whakatairanga i te whakaheke taumaha mā te whakanui ake i te mākona. Pērā i ngā tāpiringa kai kāore i te whakahaeretia, me kōrero ki te tākuta te hunga he mate puku, he mate pāwera rānei i mua i te tango i te konjac.
Me pēhea te kai i ngā mīti konjac?
Ka taea te whakaranu i ngā nūru konjac ki ngā nūru, ki ngā nūru matao, ki ngā nūru hupa, ki ngā nūru parai, kua rite ki te kai, ka taea hoki te whakaranu ki te huamata hei kai: kia rite ki tō hiahia, ka taea te tāpiri i ngā momo ranu, i ngā momo kai, hei hanga nūru whakaranu reka. Kohuatia hei kai: ka taea te whakataurite i ngā momo turanga hupa, tāpirihia ngā taha, tāpirihia ngā nūru konjac kohuatia, ngā nūru hupa iti-kaiora, he reka, ā, kua rite ki te kai. Paraitia hei kai: Ko ngā nūru konjac Q bomb he whakahauora, tāpirihia ngā kai e tika ana, parai, ka taea te pārekareka ki ngā nūru parai iti-kaiora.
Ka taea e koe te hoko konjac?
He pono, he kaihanga kai konjac a Ketoslim Mo, me tana ake pūtake whakatipu konjac me te wheketere tukatuka, kei a mātou te utu whakataetae, te hanga, te hoahoa, te whakapumautanga kounga me te tuku mai i te tatau ki te tatau e hiahiatia ana e koe. Ko tā mātou whāinga he āwhina i a koe ki te whakaiti i ngā raruraru koretake i roto i te tukanga kawemai mai i Haina me te penapena i ō utu hoko, tae atu ki te wā me te moni. Ka taea hoki e mātou te āwhina i a koe ki te hoko i ētahi atu hua me ngā rauemi tākai me te kore utu.






