Raihi ōti mata | Te reka o te raihi konjac Āhia, He iti te warowaihā | Ketoslim Mo
Mō te taonga
Raihi matotoru o te ōti konjacHe raihi inamata tēnei, ko ngā kai matua ko te ōti me te raihi konjac. He nui te muka kai i roto i te ōti, ā, he nui te glukomanan me te muka kai i roto i te konjac, nō reira he raihi hauora tēnei he nui te muka. Ka taea e ia te whakatairanga i te nakunaku o te puku, te pupuri i te hauora o te puku, me te whakapai ake i te taiao puku. Kāore he huka i roto i te ōti konjac me te raihi matotoru, ā, he pai hoki mō te hunga mate huka. Ko te kai i ēnei hei kai matua ka taea te pupuri, te whakaheke rānei i te huka toto.
Ngā Āhuatanga
• Kore ngako, kore huka, iti ngā kaora
• He nui te muka
• kore-kutene
Kua paahitia e ia ngā tiwhikete HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher me ētahi atu, ā, he kai halal tino pai.
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Raihi ōti konjac |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 336g |
| Kai Matua: | Raihi konjac (wai, paura konjac, māngaro tapioka), pata oati |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/ kore ngako/ |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. Kei te wātea te OEM & ODM & OBM 4. Tauira kore utu 5. MOQ iti |
TE WHAKAMAHI/TE KAI:
1. Wetekina te takai.
2. Tāpirihia he kai, he ranu rānei, he taha kai rānei.
3. Kua rite hei kai, he kai tere te raihi konjac hei kai māu.
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 316Kcal |
| Pūmua: | 1.4g |
| Ngako: | 1.1g |
| Warowaihā: | 14.8g |
| Konutai: | 8mg |
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.






