nūru merekara kai katoa lasagne ōti konjac | Ketoslim Mo
Ko te rerekētanga i waenga i te oat me terimurapa(he spaghetti rānei) he angiangi ake te pasta, he whānui ake te oat lasagne, engari he mea hanga kipaura konjac, hekai keto waroMā te konjac iti-warowaihā ka horoi tō puku
OEM&ODM Nūru Shirataki reka me te kai huawhenua konjac kore-kutene Konjac oat lasagne
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Rākana Ōti Konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kuruteni/ngako/huka,warowaihā iti/ muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 8Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 4g |
| Konutai: | 0mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Ako atu mō ngā hua Ketoslim Mo
Tuhia tō karere ki konei ka tukuna mai ki a mātou




