Raihi Pūmua Nui Raihi Konjac|Iti te warowaihā, Kore Gluten | Ketoslim Mo
Mō te taonga
He momo raihi pūmua nui anō hokiraihi konjacKo tōna wāhanga matua ko te pakiaka okonikā, he nui ngā meakurukomananaHe iti ngā warowaihā, he keto, he nui te muka, kāore he kuruteni, ā, he maha ngā painga mō te tinana i tēnei raihi nui-pūmua (raihi me te nuinga o te portein):
ITI I NGĀ KAIMĀ:Pūmua Nui kua TunuaRaihi KonjacHe tino iti ngā kaora, he mea pai mō te hunga e hiahia ana ki te whakaiti i tā rātou kai kaora. He iti noa iho ngā kaora kei roto i te raihi noa, he mea pai mō te whakaiti taumaha.
ITI I TE WAROWAI:He nui te pūmua kua tunua i muaraihi konjacHe tino iti hoki te huka, ā, he mea tika mō te hunga e whai ana i te kai iti-warowaihā, i te kai ketogenic rānei. He kōwhiringa tino pai tēnei mō te hunga e hiahia ana ki te whakaiti i tā rātou kai māngaro i a rātou e kai ana i tētahi tina reka.
Kore Kuruteni:Kāore he kuruteni i roto i te raihi konjac pūmua-nui kua tunua i mua, he kōwhiringa pai rawa atu tēnei mō te hunga e mataku ana ki te kuruteni, e whai ana rānei i tētahi kai kore kuruteni.
Ngā Mōhiotanga Kai
| Ngā Mōhiotanga Kai | |
| 2 tūnga mō ia ipu | |
| Rahi o te mahi | 1/2 mōkihi (100g) |
| Te nui mō ia tūkinotanga: | 351 |
| Ngā Kaora | |
| %Uara o ia Rā | |
| Ngako Katoa 1.1g | 2% |
| Ngako Kūpapa 0g | 0% |
| Ngako Whakawhiti 0g | |
| Warowaihā Katoa 67g | 22% |
| Pūmua 16.5g | 28% |
| Muka Kai 0.6g | 2% |
| Huka Katoa 0g | |
| Tāpirihia he 0 karamu huka tāpiri | 0% |
| Konutai 0g | 0% |
| Ehara i te mea he puna nui o ngā kaora mai i te ngako, te ngako kukū, te ngako whakawhiti, te cholesterol, te huka, te huaora A, te huaora D, te konupūmā me te rino. | |
| *Ko ngā Uara Ōrau o ia Rā e ahu mai ana i te kai 2,000 karori. | |
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Pūmua NuiRaihi Konjac |
| Kai Matua: | Raihi, paura pūmua raihi,paura konjac, māngaro kānga amylose teitei |
| Ngā Āhuatanga: | Kore Kuruteni/Ngako Iti/Pūmua Nui/Kore Konutai |
| Mahi: | Te Whakaiti Taumaha, Te Whakaiti Huka Toto, Te KaiwhenuaWhakakapinga Kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Taumaha kupenga: | 80-120 (ka taea te whakarite) |
| Warowaihā: | 16.5g |
| Te Ihirangi Ngako: | 1.1g |
| Te Ora o te Wāhi: | 12 Marama |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu |
| 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako | |
| 3. Kei te wātea te OEM ODM OBM | |
| 4. Ngā tauira kore utu | |
| 5. MOQ iti |
Whakaahua Taipitopito
Ngā horopaki e tika ana
Wheketere
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Kaihanga konjac ngaio, ko te utu e utua ana e koe he kounga kua oti te whakarite, ā, ko te mea e kite ana koe he ratonga manaaki.
Ngā Pātai Auau
100% Kore-GMO; Kāore e whakaaetia te whakamātautau mate pāwera; He taurite ake te ōwehenga waikawa amino, me te pūmua pī, ka tutuki ai te PDCAAS=1; He reka kūpapa, he reka ngawari, he ngāwari ki te hanga.
Whakapūmau i te huka toto; Kāore e mimiti, kāore hoki e wairewa i te wai; Pakaru; Reka te oati; Whai hua te kai; Roa te makona; Ātete pāmahana teitei; Ātete pēhanga teitei; Whai hua iti te kaora; Matotoru iti; Maeneene, ngawari hoki; Pai rawa atu ngā prebiotics; Whakapai ake i te nakunaku; He kakano pai, he nui te pupuri wai.






