Nūru konjac maroke Nūru konjac hauora pīnihi tino pai rawa atu| Ketoslim Mo
Mō tēnei taonga
Marokenūru konjace kiia ana hokiNūru Shirataki or Nūru merekaraKo te Konyaku (e mōhiotia ana ko te konjac, te konnyaku rānei) he kai tuku iho a Hapanihi, he mea hanga mai i ngā huawhenua pakiaka Konyaku. Ko te nuinga o te wā ka whakatōkia ki te Tonga-mā-rāwhiti, ki Haina me Hapani. He whakakapinga warowaihā watea, hauora hoki, he iti hoki ngā kaora.kore-kuteneme te kai huawhenua/huawhenua. Ka mimiti i aua reka mai i te kai e tunua ana ki roto, ka reka ai. Heoi anō, he pai ki te keto ngā nūru konjac maroke, ā,kai mate huka, koinei te whakakapinga kai hauora rawa atu mā rātou. Nā te muka wairewa, ka mākona te tangata, ā, ka iti ake te kai. Ko te kōwhiringa pai rawa atu tēnei mō te whakaiti i te taumaha.
Ngā tohu hua
| Ingoa hua: | Nūru konjac maroke |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 100 karamu |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Paraoa pīni soya matomato, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 2% |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kuruteni/kore-ngako, iti-ngako/ |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Me pēhea te kai/whakamahi
1. Kohuatia te wai i roto i te kohua, ka tāpirihia te nūru konjac maroke ki roto.
2. Wetekina te nūru ka kohuatia mō te 5 meneti pea.
3. Tātarihia kia pai, kātahi ka tāpirihia he ranu, he mea kakara rānei ki roto, kia pai tō kai!
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 369Kcal |
| Pūmua: | 14.9g |
| Ngako: | 0.9g |
| Warowaihā: | 74g |
| Konutai: | 18mg |
Ako atu mō ngā hua Ketoslim Mo
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
He aha te konjac maroke?
He putea konjac maroke ngā nūru roa mā, he nūru tuku iho i hangaia ki te konjac, e hokona houtia ana i roto i te putea kī tonu i te wai. Heoi, ka whakamaroketia tēnei hua auaha, ka pēhia e te mīhini kia porowhita, kia māmā ake ai te penapena me te tunu.
Ka taea e koe te tiki i ngā nūru shirataki maroke?
He iti noa te reka, nō reira he pai te whakamahi me ngā momo kai me ngā ranu rerekē. He "māku" me te "maroke" ngā nūru konjac noa, ā, he rerekē hoki ngā kete, pērā i ngā putea, ngā pouaka, ngā pouaka pepa konumohe, me ētahi atu.
Me pēhea te tunu i ngā nūru konjac maroke?
Tāpirihia ngā nūru maroke ki roto i te peihana, ringihia ki te wai kohua, ka rumakina mō te 10 meneti. Ka ngawari haere ngā nūru maroke. Kohuatia te wai i roto i te kohua, tāpirihia ngā nūru, tunua mō te 10 meneti, tāpirihia ngā kai, ngā mea kakara me ngā taha, kātahi ka kokohia, ka kainga.
He pai ngā mīti konjac mōu?
Ae, ehara i te mea ka taea e ngā nūru konjac te whakaiti i tō taumaha, te whakaheke i te huka toto, engari ka taea hoki te whakaora i te mate puku mā te horoi i te puku. Ki te hiahia koe kia ora, he mea nui te kai hauora me te whakakori tinana.




