Konjac raihi keto | Ketoslim Mo oat konjac raihi | shirataki mate huka kai
Mō te taonga
He iti ake te māngaro o ngā momo raihi kakano waenga i te raihi kakano poto, ā, i runga i te tikanga tunu me te momo raihi, ka taea te whakaputa i tētahi kakano kirimi ake, kaua ki te piri i roto i ngā rihi. Ko ngā momo kakano waenga matua e whakamahia ana i roto i te risotto ko te raihi Carnaroli me te raihi arborio.
Raihi Konjac Keto: KonjacRaihi Pērara Ōti, e mōhiotia ana koRaihi Miracle or Hirataki Raihi, he kai e pai ana mō te keto, ā, he pai hoki mō te hunga mate huka. He mea hanga mai ipakiaka konjac, he nui ngā mea kei rotokonjac glucomannan.
Raihi Ōti KonjacKa tāpirihia he paraoa ōti ki te raihi konjac taketake, ka rite ki te reka me te muka o te ōti. He whakakapinga raihi tino pai mō ngā kai keto me ngā kai iti-warowaihā. Ko te Konjac he mea hanga ki te 97% wai me te 3% muka tipu konjac. He kai iti-kaiora tūturu, he iti hoki te ngako me te kore huka, ā, he pai hoki mō te hunga mate huka ki te whakamahi hei kai matua.
•Ngā Kaora Iti/Ngako/Warowaihā
• Kore-kutene
• Pai mō te hunga mate huka
Ehara tēnei i te kī kāore e taea e koe te kai reka i a koe e whakaiti ana i te taumaha. Ka taea e te Konjac Oat Pearl Rice te whakamātau i tō hiahia kai me ō hiahia whakaiti taumaha. Kua whakamanahia ā mātou hua katoa e ngā whakahaere whai mana pēnei i te HACCP, IFS, BRC, me ētahi atu, ā, ko te haumaru me te hauora te mea nui rawa atu.
TE WHAKAMAHI/TE KAI:
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Raihi pērara ōti konjac |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Wai,Paraoa Konjac |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kutene/ He iti te pūmua/muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu i Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 37kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0.46g |
| Warowaihā: | 0g |
| Konutai: | 2mg |
- Paraihia ngā poro kāriki ki te hinu āporo kia parauri koura noa iho
- Waiho te hinu kāriki ki te taha, me te waiho i te 0.5 punetēpu anake ki roto i te paraharaha me te pata kua whakamātauria ki te ghee.
- Kohuatia te raihi shirataki iti-warowaihā ki te tote me te pepa kia tīmata rā anō te pupuhi o te raihi.
- Panaia te raihi ki tahaki, ka tāpirihia ngā amino kokonati, kātahi ka pania te ranu ki runga i te raihi.
- Panaia te raihi ki tahaki, ka tāpirihia ngā hua manu kua whiua kia ngawari ai ngā hua manu kua parai.
- Tāpirihia ngā hua manu ki runga, ka pania kia kore ra ano e waiwai.
- Whakapaipaihia ki te tīhi, ngā maramara kāriki parai, ā, tāpirihia te hinu kāriki ki te taha!
Ētahi atu tūemi hei tūhura
Ka pātai hoki te iwi
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.





