Nūru Shirataki Inamata, he Kai Whakakapinga Kai Kua Rite Hei Kai
He kai reka, he kai watea hoki ngā Nūru Shirataki a Ketoslim Mo hei whakakapi i ngā kai kua rite ki te kai. He iti ngā kaora o ēnei nūru, he iti te huka, ā, he nui te muka kai, he mea pai hei whakatutuki i ō hiahia kai. Ahakoa kei te mahi koe, kei te haereere rānei, kei te tere rānei, ka tere, ka tere, ka ngāwari hoki te kai māu mā ā mātou Nūru Shirataki hei whakakapi i ngā kai!
Kōwhiringa Iti-Karori:Kia pai tō kai reka, me te kore e whakapau kaha. He iti ngā kaora o ā mātou nūru Shirataki, ā, koinei te whiringa pai rawa atu mā te hunga e aro nui ana ki te taumaha.
TE ITI O TE HUKA:He kōwhiringa pai rawa atu tā mātou kai hei whakakapi i ngā nūru shirataki mō te hunga e aro nui ana ki tā rātou kai huka. He iti noa te huka kei roto, ā, he pai ake i ngā nūru tuku iho.
TE ITI O TE MUKUMUKU:Whakatairangahia te hanganga puku hauora me ā mātou Nūru Shirataki muka-nui. Ka āwhina te muka i te mimiti kai, ā, ka roa ake tō mākona, ka waiho hei tāpiri pai ki tō mahere kai.
Te whakamarie i te wā e tere ana:Ahakoa kei te mahi koe, kei te whakatere waka, kei te haereere rānei, ka tere, ka māmā hoki te kai mā te kai kua rite hei whakakapi mō ngā nūru shirataki. Kia pai tō kai reka, whakakīkī hoki, me te kore e uaua ki te tunu kai.
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Nūru Shirataki Harore Inamata/Nūru shirataki inamata werawera |
| Kai Matua: | Wai, paura Konjac |
| Ngā Āhuatanga: | He iti te kaora\He iti te huka\He nui te muka\He watea ki te kai |
| Mahi: | Te Whakaiti Taumaha, Te Whakaiti Huka Toto, Te Whakakapinga Kai Huawhenua |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Taumaha kupenga: | 230g |
| Warowaihā: | 2.9g/3.0g |
| Te Ihirangi Ngako: | 0g |
| Te Ora o te Wāhi: | 16 Marama |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Kete Whānau, Papatipu, Kete Takitahi, Kete Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu |
| 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako | |
| 3. Kei te wātea te OEM ODM OBM | |
| 4. Ngā tauira kore utu | |
| 5. MOQ iti |
Ngā Mōhiotanga Kai
| Ngā Mōhiotanga Kai | |
| 2 tūnga mō ia ipu | |
| Rahi o te mahi | 1/2 mōkihi (100g) |
| Te nui mō ia tūkinotanga: | 23 |
| Ngā Kaora | |
| %Uara o ia Rā | |
| Ngako Katoa 0g | 0% |
| Ngako Kūpapa 0g | 0% |
| Ngako Whakawhiti 0g | |
| Warowaihā Katoa 2.9g | 1% |
| Pūmua 0.7g | 1% |
| Muka Kai 4.3g | 17% |
| Huka Katoa 0g | |
| Tāpirihia he 0 karamu huka tāpiri | 0% |
| Konutai 477mg | 24% |
| Ehara i te mea he puna nui o ngā kaora mai i te ngako, te ngako kukū, te ngako whakawhiti, te cholesterol, te huka, te huaora A, te huaora D, te konupūmā me te rino. | |
| *Ko ngā Uara Ōrau o ia Rā e ahu mai ana i te kai 2,000 karori. | |
| Ngā Mōhiotanga Kai | |
| 2 tūnga mō ia ipu | |
| Rahi o te mahi | 1/2 mōkihi (100g) |
| Te nui mō ia tūkinotanga: | 24 |
| Ngā Kaora | |
| %Uara o ia Rā | |
| Ngako Katoa 0g | 0% |
| Ngako Kūpapa 0g | 0% |
| Ngako Whakawhiti 0g | |
| Warowaihā Katoa 3.0g | 1% |
| Pūmua 0.7g | 1% |
| Muka Kai 4.3g | 17% |
| Huka Katoa 0g | |
| Tāpirihia he 0 karamu huka tāpiri | 0% |
| Konutai 524mg | 26% |
| Ehara i te mea he puna nui o ngā kaora mai i te ngako, te ngako kukū, te ngako whakawhiti, te cholesterol, te huka, te huaora A, te huaora D, te konupūmā me te rino. | |
| *Ko ngā Uara Ōrau o ia Rā e ahu mai ana i te kai 2,000 karori. | |
Whakaahua Taipitopito
Tikanga Tunu Kai
Ngā horopaki e tika ana
Wheketere









