Shirataki kihu kai katoa| Ketoslim Mo
Me pēhea te kai: (Reka i roto i ngā taahiraa e toru)
1. Ringihia tenūru konjacki roto i tētahi peihana.
2. Tāpirihia he wai kohua, taupokina, ā, waiho kia rumakina ngā nūru mō te 1 meneti;
3. Ringihia te wai kohua, ringihia ki roto i te putea whakaranu, ka whakaohokia kia pai i mua i te tuku.
Tuhipoka:
1. Ngā matū pāwera: Ko ēnei nūru Shuang Shuang (Nūru konjac) kei roto ngā hua witi soya me te kuruteni;
2. Tikanga rokiroki: Penapena ki te wāhi hauhautanga, tawhiti atu i te mārama, ā, kaua e whakatiotia
3. Te roa o te penapena: 12 marama
Tohutohu: Ki te kitea kua pakaru, kua whānui, kua whakakāhoretia rānei te putea o roto, kaua e kainga. Ka taea te whakakapi i te wāhi i hokona ai. He iti noa te rauemi pango i roto i te hua he wāhanga Konjac, kia māia koe.
Ripanga mōhiohio kai mō ngā nūru konjac
Whakaahuatanga Hua
Ngā kai o te nūru konjac: wai,Paura konjac, kānga witi, waikawa citric
| Pūngao: | 71KJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| muka kai | 4.2g |
| Konutai: | 0mg |
Whārangi mōhiohio kai mō ngā putea ranu
● Ngā kai o te kōura: wai inu, hinu pīni soya, whakapiri pīni, ranu hoisin, huka toka karaihe kotahi, mea kakara, tiri, tote kai, mea kakara heihei, monosodium glutamate, ranu tio (tae atu ki te tae karamere), riki, kanekane, kāriki, tango rewena momo kakara, pepa Sichuan, mea kakara kai me ngā mea kakara, disodium nucleotide, disodium succinate
Ngā kai mō te ranunga o te Dong Yin Gong: wai inu, hinu huawhenua, tote kai, hupa mā te wheua poaka, paura kokonati, kākano, citronella, me ētahi atu
● Ngā kai o te kete hupa mīti kau koura: rātiti pīkara, wai inu, hinu huawhenua, hupa wheua poaka, ranu tiri, monosodium glutamate, tiri pīkara (huawhenua pīkara), kanekane pīkara (huawhenua pīkara), huawhenua pīkara (huawhenua pīkara), tote kai, me ētahi atu
Te reka o te kōura werawera
Nūru Konjac Matao
Whakatakotoranga: 225g/pēke
Nūru konjac 200g (totoka > 150g) + 25g ranunga kōura
| Pūngao: | 1525KJ |
| Pūmua: | 4.7g |
| Ngako: | 31.2g |
| Warowaihā: | 17.1g |
| muka kai | 3985g |
| Konutai: | 6.1mg |
Te reka o te Dong Yin Gong ā-Thai
Nūru Konjac Matao
Whakatakotoranga: 240g/pēke
Mata Konjac 215g (totoka > 170g) + kete whakaranu Dong Yin Gong 25g
| Pūngao: | 1314KJ |
| Pūmua: | 4.5g |
| Ngako: | 24.3g |
| Warowaihā: | 19.9g |
| Konutai: | 6950mg |
Hupa koura, reka kau momona
Nūru Konjac Matao
Whakatakotoranga: 240g/pēke
Mata Konjac 215g (totoka > 170g) + Kete Hupa Koura Ngako Kau 25g
| Pūngao: | 1010KJ |
| Pūmua: | 6g |
| Ngako: | 20.6g |
| Warowaihā: | 8.6g |
| Konutai: | 6174mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
Ka taea te whakamaroke i ngā nūru konjac?
He pai rawa atu mēnā kua maroke, ka taea te pupuri mō te wā roa i roto i te pātaka. Engari kāore e taea te kai kua tawhito. He reka ki ngā huawhenua parai, te ranu soya me ngā wahi heihei/huawhenua.
Ka taea e koe te tiki i ngā nūru shirataki maroke?
He iti noa te reka, nō reira he pai te whakamahi me ngā momo kai me ngā ranu rerekē. He "māku" me te "maroke" ngā nūru konjac noa, ā, he rerekē hoki ngā kete, pērā i ngā putea, ngā pouaka, ngā pouaka pepa konumohe, me ētahi atu.
Me pēhea te tunu i ngā nūru konjac maroke?
Tāpirihia ngā nūru maroke ki roto i te peihana, ringihia ki te wai kohua, ka rumakina mō te 10 meneti. Ka ngawari haere ngā nūru maroke. Kohuatia te wai i roto i te kohua, tāpirihia ngā nūru, tunua mō te 10 meneti, tāpirihia ngā kai, ngā mea kakara me ngā taha, kātahi ka kokohia, ka kainga.






