Kai Kua Rite Hei Kai | Whakakapinga Raihi, Raihi Konjac Inamata | Ketoslim Mo
Mō te taonga
He rite tonu te hanganga o te raihi konjac inamata ki te raihi konjac, engari he raihi maroke. Ka taea te rumaki ki te wai wera mō ētahi meneti i mua i te kai. He watea, he tere hoki te raihi konjac inamata, ā, ka taea e koe te kai i ngā kai reka i roto i ētahi meneti noa iho. He pai mō ngā kaimahi tari me ngā kaihoko e kai takitahi ana ki te kai māmā me te tere; engari he pai te raihi konjac mō te tinana tangata. Ko te wāhanga matua oKetoslimMo'sKo ngā hua konjac he pakiaka konjac, he nui ngā matūkai. Kei roto ko te glucomannan me te muka kai, kāore he huka, ā, he tino iti ngā kaora.
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Raihi Konjac Inamata Halal |
| Kai Matua: | Wai, paura Konjac |
| Ngā Āhuatanga: | Kai Halal/Muka nui/Kai Huawhenua/Reka werawera |
| Mahi: | Te Whakaiti Taumaha, Ngāwari ki te Kawe, Whakakapinga Kai Huawhenua |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Taumaha kupenga: | 230g |
| Warowaihā: | 31 karamu |
| Te Ihirangi Ngako: | 7.2g |
| Te Ora o te Wāhi: | 12 Marama |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu |
| 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako | |
| 3. Kei te wātea te OEM ODM OBM | |
| 4. Ngā tauira kore utu | |
| 5. MOQ iti |
| Ngā Mōhiotanga Kai | |
| 2 tūnga mō ia ipu | |
| Rahi o te mahi | 1/2 mōkihi (100g) |
| Te nui mō ia tūkinotanga: | 212 |
| Ngā Kaora | |
| %Uara o ia Rā | |
| Ngako Katoa 7.2g | 12% |
| Warowaihā Katoa 31g | 10% |
| Pūmua 3.8g | 6% |
| Muka Kai 4.3g | 17% |
| Huka Katoa 0g | |
| Tāpirihia he 0 karamu huka tāpiri | 0% |
| Konutai 553mg | 28% |
| Ehara i te mea he puna nui o ngā kaora mai i te ngako, te ngako kukū, te ngako whakawhiti, te cholesterol, te huka, te huaora A, te huaora D, te konupūmā me te rino. | |
| *Ko ngā Uara Ōrau o ia Rā e ahu mai ana i te kai 2,000 karori. | |
Ā mātou painga
KAI HALAL:Ketoslim MoHe halal te raihi konjac, ā, e tutuki ana i ngā paerewa kai Ihirama. Ko te tikanga ka taea e ngā kaihoko Mahometa te kai i tēnei kai reka kua oti te taka me te kore e manukanuka ki tōna matotoru.
TE HIRANGA O TE MUKUMUKU: He nui ngā muka kai i roto i te raihi konjac inamata, he tāpiringa taketake mō te pupuri i te hauora. Ka whakatairanga te nui o te muka i te mahi tika o te pūnaha nakunaku, ka ārai i ngā aukati, ā, ka āwhina i te whakahaere i te huka toto me te taumata cholesterol. Mā te kai i tā mātou Raihi Konjac, ka taea e koe te whakanui ake i tō kai muka kai hei whakapai ake i tō hauora whānui.
Kaiwhenua: He kaiwhenua tā mātou raihi konjac, kāore he tāpiringa. He kōwhiringa pai tēnei mō te hunga e whai ana i te kai huawhenua. Ahakoa he kaiwhenua koe, he kaiwhenua rānei e rapu ana i te kai huawhenua, ka whakaratohia e ā mātou Konjac Rice Moments he tina kaiwhenua whai kiko.
REKA REKA: He momona, he kakara hoki te reka o tā mātou raihi konjac inamata, he mea whakamīharo ki te hunga e aroha ana ki ngā kai kakara. Ka taea e te kakara te tāpiri i te reka ki te kai, me te whakaoho i te hiakai me te whakanui ake i te hiahia ki te kai. Ki te pai koe ki ngā kai kakara, ka hoatu e tā mātou raihi konjac he kai wera reka ki a koe.
Whakaahua Taipitopito
Tikanga Tunu Kai
Ngā horopaki e tika ana
Wheketere






