Raihi konjac maroke Shirataki Raihi | Ketoslim Mo
Whakaahuatanga Hua
He rite tonu te āhua ki te raihi noa, engari he pai ake mō te hauora.raihi shiratakihe iti ngā kaora me ngā warowaihā, nō reira he mea tino paiwhakakapinga kaiki te mea kei te ngana koe ki te whakaiti i tō taumaha, ki te whakahaere rānei i te huka.He pai anō hoki te whakaranu i tēnei ki tō raihi o ia rā.Raihi konjac marokehe mea hanga mai i ngā pakiaka otipu konjacā, he ma, he ngāwari hoki te kimi i ngā kai e tika ana mōna, he mea tino pai hei whakakapi mō te raihi noa.
Ngā mōhiohio kai
| Uara Noa: | Mō ia 200 karamu(raihi maroke kua tunua) |
| Pūngao: | 28.4kcal/119kJ |
| Ngako Katoa: | 0g |
| Warowaihā: | 6g |
| muka | 0.6g |
| Pūmua | 0.6g |
| Konutai: | 0mg |
| Ingoa hua: | Hirataki marokeRaihi Konjac |
| Whakatakotoranga: | 200 karamu |
| Kai Matua: | Wai,Paraoa Konjac |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 5Kcal |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/ iti te pūmua/ iti te ngako |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutunga (mai i te hoahoa ki te whakaputa) 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. Ratonga OEM ODM OBM 4. Ngā tauira kore utu 5. He iti te rahinga ota iti rawa |
Ngā kōrero mō te raihi konjac shirataki
Shirataki raihi(raneiraihi maroke konjac) he mea hanga mai i tetipu konjacā, kei roto he 97% wai, he 3% muka hoki.
Ka pīngore te raihi maroke, ā, ka rite ki te tiēre te kakano i muri i te mimiti i te wai me te rumakina.
He kai pai te raihi maroke konjac mō te whakaiti taumaha me te whakahaere huka, nā te mea he 73KJ noa iho ngā kaora me te 4.3 karamu o te warowaihā kei roto i ia 100 karamu o te raihi maroke konjac, ā, ko te nui o te ngako me te huka he 0.
Ka rerekē te kakano o te raihi shirataki i muri i te whakatio, nō reira kaua e whakatio i ngā hua i hangaia mai i te raihi shirataki! Penapenahia ki te pāmahana rūma!
Ngā Tohutohu Tunu Kai
(Ko te ōwehenga o te raihi me te wai he 1:1.2)





