Ko te kai reka rongonui o te Konjac (Latiao kakara) me te huruhuru huawhenua i roto i te kōhua wera | Ketoslim Mo
He tino reka ēnei. He ngaungau, he rite ki te wheke, ki te wheke rānei, ā, he tino pai te ranunga mea kakara. He iti hoki te kaora, tata ki te 20 ia putea. He pouaka kei roto he 20 putea iti, he tino ngāwari ki te kawe, nō reira he kai iti te kaora hei whakakī i a koe.
E whā ā mātou momo reka mō tēnei kai reka:
Te reka o te pepa pītiti: 22g ia putea iti, 11kcal ia putea;
Ko te taumaha o ngā kai reka o te kōhua wera he 22 karamu mō ia putea iti, ā, he 24Kcal noa iho ia putea;
Te reka o te sauerkraut: 22 karamu te taumaha o ia putea iti, 15Kcal anake te taumaha o ia putea;
Ki te hunga o koutou kāore anō kia kai i ēnei kai konjac, ka tūtohu atu ahau kia whakamātauria e koutou ngā pīkara kore-werawera me ngā kai kōhua wera mō te wā tuatahi, ko ngā pepa pīkara me ngā kai werawera he mea werawera, he mea whakangoikore hoki.
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | PARAOA KONJAC - Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 20g |
| Kai Matua: | Wai, Paura Konjac, Pepa pīkara (pepa mire), hinu rēpī, māngaro, tote kai, pepa, huka mā, mea kakara, tangohanga rewena, Tāpiringa kai (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, waikawa lactic, waikawa acetic, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, waikawa citric, sodium lactate), kakara kai |
| Te roa o te oranga: | 9 marama |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka/ iti te warowaihā |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 482kJ |
| pūmua | 0g |
| Ngako: | 9.4g |
| Warowaihā: | 5.2g |
| muka kai | 5.7g |
| Konutai: | 926mg |
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
Ka pātai pea koe
1. He aha te kai reka Konjac?
Ko te Konjac, te Konjac tawhito, he momo tipu maunga e tipu ana i te taha o te awa o Sichuan. Ko tōna wāhanga matua ko te konjac gluomannan he muka kai wairewa-wai kounga teitei, ka āwhina te muka kai ki te pupuri i te mahi noa o te puku o te tinana tangata, he matū iti te pūngao, e mōhiotia ana ko te whitu o ngā matūkai o te tinana tangata, ko te kai konjac i hangaia e te Konjac gluomannan he kaha, he ngāwari, he pakari, he kai pai mō te hunga e aroha ana ki te ataahua!
2, ngā mōhiohio hua mō te puku huruhuru huawhenua i roto i te kohua wera?
Waitohu: KETOSLIM MO
Ehara i te mea rauropi;
Te nui o te kupenga: 22g mō ia putea iti, 23Kcal anake mō ia putea;
Takenga mai o te waitohu: Haina
Te reka: te reka o te kōhua wera, te reka o te pepa pīkara, te reka o te kāpeti pīkara, te reka o te mea kakara
Rahi tākai: 16*15cm
Rokiroki: Rokiroki ki te wāhi hauhautanga, maroke hoki



