kai reka konjac Ketoslim Mo reka sauerkraut kai huawhenua 22g
Mō tēnei taonga:
Konjackai reka: Ko LaTiao te ingoa o tā mātou kai reka konjac i Haina, he rite te āhua ki te kai reka WeiLong, ā, ko tā mātou kai reka konjac he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he kai hauora taiao katoa, ki tonu i temuka kai, he rite te kakano o te paramanawa ki aua konjac ngaungaungā tiēreI tāpirihia he tī mirumiru ki roto, engari he paku "pakaru" ake tēnei.
Ngā momo reka: E whā ngā reka hei whiriwhiri māu, te reka o te sauerkraut wera me te pepa pīkara, wetekina te takai ka hongi koe i te kakara, he rerekē ngā reka ka puta he kare ā-roto, ki te taea e koe te tango i te reka wera, whakamātauria te mea wera, ki te pai koe ki te reka kawa, whakamātauria tesauerkrautte reka
He watea te kawe mai: Kei roto i ia kete he 22g (20g mō te reka o te mea kakara), ka taea e koe te kai i te kai konjac i te kāinga, ā, ki te hiahia koe ki te tohatoha ki ō hoa, ki te kawe mai rānei, maka noa ki roto i te pēke, kia pai ai te reka i ngā wā katoa, i ngā wāhi katoa!
TE WHAKAMAHI/TE KAI:
1. Wetekina te takai.
2. Kua rite mō te kai.
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Konjac paramanawa sauerkraut kakara |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 22g |
| Kai Matua: | Wai, Paura Konjac, Pepa pīkara (pepa mire), hinu rēpī, māngaro, tote kai, pepa, huka mā, mea kakara, tangohanga rewena, Tāpiringa kai (sodium glutamate, 5'-taste nucleotide disodium, waikawa lactic, waikawa acetic, titanium dioxide, Sodium D-isoascorbate, waikawa citric, sodium lactate), kakara kai |
| Te roa o te oranga: | 9 marama |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. Kei te wātea te OEM & ODM & OBM 4. Tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 295kJ |
| Pūmua: | 1.1g |
| Ngako: | 3.2g |
| Warowaihā: | 4.5g |
| muka kai | 7.2g |
| Konutai: | 1380mg |
Ngā Pātai me ngā Whakautu
He aha te kai reka konjac?
I te tirohanga tuatahi, tera pea ka whakaaro te tangata he wheke, he wheke rānei te kai e hangaia ana. Engari ko te mea pono, he paraoa konjac te kai e hangaia ana. He mea takai takitahi ēnei mō te kai ngāwari, kia taea ai e koe te kawe ki ngā wāhi katoa e hiahia ana koe. Tata ki te 26kcal ia pēke iti, he tino pai mō te kai.
He aha te kai reka a Weilong?
He waitohu kai paramanawa a Weilong Foods e whakaputa ana i ngā nūru raukikī, ngā kaimoana maroke, me ētahi atu momo kai paramanawa.
He aha te reka o te Weilong?
Ngā Mōhiohio Whānui mō Weilong Delicious Global Holdings.
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.

Tuhia tō karere ki konei ka tukuna mai ki a mātou





