Kaihanga kihu shirataki maroke 75g kihu konjac maroke | Ketoslim Mo
Nūru Konjac Maroke
Me pēhea te kai:
Ruia te konjacknūru konjac marokeki te wai mō te 30 meneti, ka rumakina kia ngawari, kātahi ka horoia ki te wai ma. Ka taea te whakamahi hei nūru matua, hei taha kai rānei pērā i te kōhua wera, te hupa, me ētahi atu.
Mena kei te ngana koe ki te whakamarokenūru shiratakimō te wā tuatahi, e taunaki ana kia kai koe i tētahi wāhanga iti i te tuatahi kia kore ai e pupuhi me te kore e pai te ahua.
Kāore he reka, he tino reka hoki! Tukua atu me tō ranu tino pai! he rite tonu ngā ranu shirataki maroke kinūru kāpeti ketonā te mea he tino māmā te reka o te kakano, he mea tino pai mō te tāpiri i ngā mea kakara, me te hanga i tētahi rihi e moemoeā ana koe.
Kei hea e hoko ai i ngā mīti shirataki
Ketoslim MoHei kaiwhakarato ratonga kai kotahi-mutunga, ka tukuna e mātou ngā hua pai rawa atu i ngā utu pai rawa atu mō tō wharekai, pae inu, hūpermakete, kīhini, whare takaro tinana, toa kai māmā me te maha atu.
Ehara i te mea ko te whakarato noa i ngā mea e hiahiatia ana e ō mātou kiritaki ko tā mātou whāingangā hua rarawe pai rawa atui ngā utu iti rawa, engari me whakarato hoki i te ratonga kaihoko takitahi tino pai me te tuku tere. Neke atu i te tekau tau mātou i roto i te umanga konjac, ā, he kaihoko puta noa i te motu kei a mātou, e whakahīhī ana mātou ki te hanga hononga pumau me ngā kaihanga wharekai, ngā whare tunu kai me ngā tohunga ratonga kai puta noa i te motu, ā, ko te tumanako kia noho hei toa kotahi mō ō hiahia kai rarawe katoa.
75g Ngā ranu konjac maroke, kai keto kore-ngako me te ranu
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Nūru Konjac Maroke -Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 75 karamu |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/ |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru mō te whakaiti taumaha |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 21Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 4.9g |
| muka kai | 0.7g |
| Konutai: | 6.1mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Ka maroke rānei ngā nūru shirataki?
| Hipanga 1 | Ngā kai konjacKo ngā mea i tiakina ki te wai, kāore e maroke. Ko te painga, kāore i te kakara Shirataki noa, ā, he maroke, he ngāwari hoki te kawe me te penapena. He tata kore reka, engari he ngāwari te mimiti i te nuinga o ngā ranu, pērā i ngā parāoa whakakī i roto i te rāmen, te ranu soya, te ranu parai rānei. |
| Hipanga 2 | Ko tēnei momo nūru maroke, he 75 karamu te taumaha o te pēke iti, ka rite te taumaha o te pēke iti ki te taumaha o te tangata, ki te nui ake tāu kai, ka taea e koe te tunu kia rua ngā wahi. |
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
Ka taea te whakamaroke i ngā nūru konjac?
He pai rawa atu mēnā kua maroke, ka taea te pupuri mō te wā roa i roto i te pātaka. Engari kāore e taea te kai kua tawhito. He reka ki ngā huawhenua parai, te ranu soya me ngā wahi heihei/huawhenua.
Ka taea e koe te tiki i ngā nūru shirataki maroke?
He iti noa te reka, nō reira he pai te whakamahi me ngā momo kai me ngā ranu rerekē. He "māku" me te "maroke" ngā nūru konjac noa, ā, he rerekē hoki ngā kete, pērā i ngā putea, ngā pouaka, ngā pouaka pepa konumohe, me ētahi atu.
Me pēhea te tunu i ngā nūru konjac maroke?
Tāpirihia ngā nūru maroke ki roto i te peihana, ringihia ki te wai kohua, ka rumakina mō te 10 meneti. Ka ngawari haere ngā nūru maroke. Kohuatia te wai i roto i te kohua, tāpirihia ngā nūru, tunua mō te 10 meneti, tāpirihia ngā kai, ngā mea kakara me ngā taha, kātahi ka kokohia, ka kainga.






