Kaihanga nūru konjac Shirataki rarawe mō te rimurapa kikokore reka kai | Ketoslim Mo
Nūru konjac Shiratakie kiia ana hoki he noodles miracle, he iti ngā kaora, he iti te warowaihā me te nui o te muka, kāore he gluten, he mea hanga mai ikurukomanana, he momo muka e ahu mai ana i te pakiaka o te tipu konjac. Ka tipu te tipu konjac ki Hapani, ki Haina me te Tonga-mā-rāwhiti o Āhia. He iti noa ngā warowaihā ka taea te keri - engari ko te nuinga o ana warowaihā i ahu mai i te muka glucomannan. Ko te tikanga o "Shirataki" i te reo Hapanihi ko "wairere mā,” e whakaahua ana i te āhua mārama o ngā nūru. Ka hangaia mā te whakaranu i te paraoa glukomananana me te wai noa me te iti o te wai raima, hei āwhina i ngā nūru kia mau tonu tō rātou āhua.
He momo mīti konjac Shirataki tā mātourimurapa kikokore, engari he kai hauora taiao, ka āwhina i te whakaheke taumaha, ko te muka kai kei roto i te konjac ka whakaroa i te takoto kau o te puku, kia roa ai te noho kī tonu o te tangata, ā, ka iti ake te kai. Heoi anō, kua whakaatuhia te Glucomannan hei āwhina i te whakaheke i ngā taumata huka toto i roto i te hunga mate huka me te ātete ki te insulin.
Ngā Āhuatanga:
- • Keto • Pai mō te Huka Toto
- • Kore-Kutene • Kore-Wīti
- • Huawhenua • Kore-pīni
Ngā Tohutohu:
- 1. Whakamahanahia te oumu ki te 350°F (175°C).
- 2. Horoia ngā nūru i raro i te wai rere mō te iti rawa i te rua meneti.
- 3. Whakawhitia ngā nūru ki tētahi paraharaha ka tunua ki te wera reo-rahi mō te 5–10 meneti, me te whakaoho i ētahi wā.
- 4. I a koe e tunu ana i ngā nūru, pania he ramekin e 2 kapu ki te hinu oriwa, ki te pata rānei.
- 5. Whakawhitia ngā nūru kua tunua ki te ramekin, tāpirihia ngā kai e toe ana, ka whakaohokia kia pai. Tunua mō te 20 meneti, tangohia mai i te oumu, ka tuku.
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Shiratakinūru kanjac |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te roa o te oranga | 12 marama |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kuruteni/ngako/huka,warowaihā iti/ muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. Kei te wātea te OEM me te ODM me te OBM4. Tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 21Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 7mg |
Ngā Pātai Auau:
1. He aha i aukatia ai ngā nūru konjac?
Bnā te nui o te aukati o te puku, o te korokoro rāneiKaua ngā tamariki me ngā wāhine hapu, ngā wāhine whāngai u rānei e tango i ngā tāpiringa konjac.
2. He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
3. He aha te rerekētanga i waenganui inūru konjacmenūru shirataki?
He poraka tapawhā rite te konjac, ā, he rite te āhua o te shirataki ki te nūru.
4. He kino ngā nūru Shirataki mōu?
Kāo, he rite tonu ki te nūru konjac, i hangaia mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.







