Rimurapa Konjac angiangi Reka Tōmato Huawhenua Ketoslim Mo kai māori Vermicelli
Nūru inamata, reka tōmato, tētahi o ā mātou raupapa tino hokohoko. E kiia ana ko shiratakinūru, ko ngā nūru konjac he nūru i hangaia mai i te kōpura o te uwhi konjac. He nūru māmā, tata mārama, e tango ana i te reka o tetahi mea e honoa ana ki a ia. e mōhiotia ana ko ngā nūru Miracle, ngā nūru Shirataki, kāore i rite ki ētahi atu raupapa, he nui ake te kaha o ngā nūru inamata, he nui tonu te muka, he nui te warowaihā (he iti iho i ngā nūru noa), ko tēneiVermicelli(spaghetti) te whiringa tino pai mō te watea, ka taea e koe te kai reka ina tae mai te tuku.
| Ingoa hua: | nūru tōmato inamata |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 180g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te roa o te oranga: | 9 marama |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kutene/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. Kei te wātea te OEM me te ODM me te OBM4. Tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 254KJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 1.7g |
| Warowaihā: | 8.2g |
| Konutai: | 980 mirigramu |
| muka: | 6.4g |
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.

He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.







