shirataki lasagna Whakaritea Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
Keto warowaihā itilasagna shiratakika taea te hanga hei mano paparanga o ngā panikeke, ka pania te waenganui ki te ranu, me ngā huawhenua kua rite ki te kai me te mīti parai. He tino ngaungau te kai. Ko tēnei momo konjac i hangaia ki te lasagne.mīti konjac shiratakiKāore e wera te kai, e 270 karamu te taumaha o te putea, he rite ki te taumaha o te tangata kotahi. Ka taea te whakarite, me te kore utu tauira OEM/ODM.
Nūru konjac ritenga 270g nūru kiri makariri iti te warowaihā parakore shirataiki Nūru Konjac Matao
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | lasagna konikā-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | te kuruteni/ngako/kore huka,warowaihā iti/ |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 0 mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Tunu Rāsākena Konjac
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
Tuhia tō karere ki konei ka tukuna mai ki a mātou




