Nūru fettuccine Shirataki, he iti te kaora, he konjac, he fettuccine pīnihi | Ketoslim Mo
Kawea te wai ki te whewhe i roto i te kohua reo-rahi. Ringihia te wai.nūru fettuccine pīnihiki roto i te tātari ka horoi ki raro i te wai matao mō te 30 hēkona. Whakatakotoria ngā nūru ki roto i te wai kohua ka tunua mō te 2-3 meneti. Ko tenūru pīnihie kore e memeha i te wā e tunua ana nā te mea kāore e memeha te tae. He kōwhiringa pai mō te parakuihi, te tina me te kai pō, ā, ka taea e koe te kai me te māia. Ko te fettuccine pīnati konjac he momo hokifettuccine konjac.
nūru shirataki hokohoko me te rimurapa kore ngako kore Calories konjac spinach fettuccine
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Nūru pīnihi konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai mō ngā Nūru Pīnihi
| Pūngao: | 6KCal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 1.6g |
| Konutai: | 0mg |
Ngā Kaora o ngā Nūru Pīnihi
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
He aha ngā mīti fettuccine Shirataki?
| Hipanga 1 | Ko te konjac me te spinach tagliatne he ranunga o te konjac tūturu Āhia me te paura spinach. Kei roto i te kete katoa he 20 karori me te 6 karamu o ngā warowaihā. |
| Hipanga 2 | Nūru Shiratakihe kai iti-warowaihā, he iti noa ngā kaora mō ia tūnga. He pai ki te keto ngā nūru Shirataki nā te mea he iti ngā warowaihā. |




