iti cal spaghetti konjac soba kihu | Ketoslim Mo
Kei te hohoro koe? Mā te horoi tere, ka taea e ēnei mea taiao,nūru iti-kaiorakua rite ki te kai! Nā te reka koretake o ēnei nūru, he maha ngā whakamahinga o ēnei nūru, engari ko tā mātou huarahi tino pai ki te kai ko te tunu i roto i te hupa me ngā huawhenua tapatapahi, te parai rānei me te heihei me ngā huawhenua. He tāpiri: Ko te 15 ōrau o tō kai konupūmā o ia rā ka whakaratohia e te 4-aune. Ahakoa kāore i te rite ki te nui o te karāhe miraka, he nui tonu ngā matūkai kāore e kitea i roto i te peihana nūru.
2021 Pāta kūpapa hou, kore waikawa, kore kawakore, kore konjac, konjac soba
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | nūru konjac soba -Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kutene/ngako/huka, iti-warowaihā/muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 8KCal |
| Huka: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 0.4g |
| Konutai: | 0 mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora




