Raihi Tunua Mua Raihi Konjac muka-nui | Raihi kore huka, iti te kaora | Ketoslim Mo
Mō te taonga
Ketoslim MoTe muka nui kua tunua i muaRaihi KonjacHe kai nui te muka, iti te ngako. He mea hanga mai i te konjac noa, ā, he nui te muka kai, e whakatairanga ana i te hauora o te puku me te whakahaere i ngā taumata huka toto. He mea tino pai mō te hunga e manukanuka ana ki te kai.
Mō te taonga
1. NGAKO ITI:He nui te muka kua tunua i muaraihi konjacHe kai iti te ngako. He iti ake te ngako i te raihi noa, i ētahi atu kai matua rānei, ā, ka āwhina i te whakahaere i te kai karori. Koinei te kōwhiringa pai rawa atu mō te hunga e manukanuka ana mō te taumaha rawa me te ngako nui.
2. HE NUI TE MUKUMUKU KAI:He nui te muka kua tunua i muaraihi konjacHe nui te muka kai. He mea nui te muka kai mō te hauora o te puku, te whakatairanga i te nekehanga o te puku, te ārai i te mate pāwera me te āwhina ki te whakahaere i te hiahia kai. Te whiriwhiri i te muka nuiraihi konjachei kai matua ka taea e ia te whakanui ake i te muka kai e kainga ana e koe me te mahi a tō puku.
3. KĀORE HE KUTENI:Te muka nui kua tunua i muaRaihi Konjache kai kore-kutene mō te hunga e aro nui ana ki te kutene, e pāngia ana rānei e te paranoia kutene. He pūmua te kutene e kitea ana i roto i te maha o ngā witi, engari ka taea e ia te whakararuraru, te whakararuraru kino rānei i roto i ētahi tāngata. Mā te whiriwhiri i te kore-kuteneraihi konjac, ka taea e koe te kai i tētahi kai reka me te karo i ngā raruraru e pā ana ki te kuruteni.
Ngā Mōhiotanga Kai
| Ngā Mōhiotanga Kai | |
| 2 ngā tūnga mō ia ipu | |
| Rahi o te mahi | 1/2 mōkihi (100g) |
| Te nui mō ia tūkinotanga: | 334 |
| Ngā Kaora | |
| %Uara o ia Rā | |
| Ngako Katoa 0.6g | 1% |
| Ngako Kūpapa 0g | 0% |
| Ngako Whakawhiti 0g | |
| Warowaihā Katoa 72g | 24% |
| Pūmua 5.1g | 9% |
| Muka Kai 8.1g | 32% |
| Huka Katoa 0g | |
| Tāpirihia he 0 karamu huka tāpiri | 0% |
| Konutai 0g | 0% |
| Ehara i te mea he puna nui o ngā kaora mai i te ngako, te ngako kukū, te ngako whakawhiti, te cholesterol, te huka, te huaora A, te huaora D, te konupūmā me te rino. | |
| *Ko ngā Uara Ōrau o ia Rā e ahu mai ana i te kai 2,000 karori. | |
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Raihi Konjac muka teitei kua tunua i mua |
| Kai Matua: | Raihi,paura konjac, māngaro kānga amylose teitei (ātete) |
| Ngā Āhuatanga: | Kore Kuruteni/Ngako Iti/Muka Nui/Kore Konutai |
| Mahi: | Te Whakaiti Taumaha, Te Whakaiti Huka Toto, Te Whakakapinga Kai Huawhenua |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Taumaha kupenga: | 80-120g (ka taea te whakarite) |
| Muka kai: | 8.1g |
| Te Ihirangi Ngako: | 0.6g |
| Te Ora o te Wāhi: | 12 Marama |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu |
| 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako | |
| 3. Kei te wātea te OEM ODM OBM | |
| 4. Ngā tauira kore utu | |
| 5. MOQ iti |
Whakaahua Taipitopito
Ngā horopaki e tika ana
Wheketere






