Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Paramanawa Tire
Hokona te tiēre kore-kaiora pai rawa atu i te utu iti rawa?
Kua tae mai koe ki te wāhi tika! He tūāpapa ipurangi whai hua a Global Search mō ngā waitohu me ngā kaihoko ki te whakatairanga i ā rātou hua, me te hoko hoki a ngā kaihoko i ā rātou taonga. He whānuitanga o ngā hua kei roto i ngā rau o ngā kāwai, koinei te wāhi kotahi mō ngā mea katoa e hiahiatia ana e koe.
Ka mahi tahi mātou me ngā mano tini o ngā waitohu matua me ngā kaihoko pono ki te kawe mai i te whānuitanga o ngā hua ki a koe.Ketoslim Mo, ka kite koe i ngā toa mana o te waitohu me te tini o ngā kaihoko motuhake e hoko anaHe hua pono 100%,e tuku takitahi ana i ngā taonga me ngā ratonga e tutuki ai ngā hiahia o ia kiritaki. Ina tae ki te hoko i te tiēre kore-kaiora, kāore koe e kore he kōwhiringa. Kia pai ki ngā penapena nui, ngā hekenga me te uara pai rawa atu ina hoko koe i te tiēre kore-kaiora i runga iketoslim Momō te utu me te kounga.
Ka tukuna tika atu tō Tiēre Calorie ki tō tatau, ahakoa kei hea koe, me te kore raruraru o te whakahokinga mai. Ko te whakarite i te kounga o te hua me te makona o te kiritaki te mea nui ki a mātou. Tirohia te whānuitanga o ngā tiēre 0-calorie ka tuku i tō ota inaianei!
Mena kei te rapu koe i te utu nui, i te utu iti rānei 0 karori tiērey, ka taea e koe te tiki mai i konei! Ka taea te whakamahi i te Konnyaku i roto i ngā momo reka e rua: te pītiti me te karepe. Haehaea te rārangi iraira i te tihi o te putea iti, ka taea te kai tika i te extrusion, kaua e manukanuka ki te kai i te tiēre kia tino whakama ai koe, ko te mea nui ko te 0 karori he nui te muka, kaua e mahue i te hunga e whakaiti ana i te taumaha!
Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Paramanawa Tire
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | He tiēre Konjac |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 300 karamu |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 0Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 4.5g |
| Huka | 0g |
| Konutai: | 0mg |
Tērā pea ka pai anō ki a koe:
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora





