Konjac fettuccine konjac tino whakatauranga parakore konajc rimurapa | Ketoslim Mo
Hangaia he kai Itari hauora, iti-warowaihā me te makutu ofettuccine konjac. Tērā pea he āhua noa iho ēneirimurapa fettuccine konjac, engari he pai ake ēnei mō tō tinana.
He tūnga onūru konjackei roto e rima ngā kaora me te toru karamu o ngā warowaihā -- ki te whakarite ki te 22 karamu mō te mea noalasagna-- kia uru ngāwari ai ki roto i tō mahinga o ia rā.
Nūru merekara konjache mea tino pai ki te hunga kai huawhenua,ketogenicme te hunga e kai ana i te kai kore-kutene nā te mea ko rātou tētahi o ngā rimurapa he iti rawa te kaha o te kai, ā, he āwhina anō hoki ki te whakahaere i tō rātou taumaha.
He āhua linguine tawhito tō tā mātou lasagna rongonui, nō reira he kōwhiringa tino pai hei mimiti i ngā ranu me te tāpiri reka ki tō lasagna Alfredo iti-kaiora, tīhi Parmesan, me ētahi atu.
hokomaha spaghetti parakore konjac wrinkle fettuccine konajc nūru kāhore he nui te kaora
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | fettuccine konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 5KCal |
| Huka: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 0 mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
Ka pātai anō hoki te iwi:
Kāore he Kaora i roto i ngā Nūru Konjac?
He aha te konjac fettuccine?
Ko te konjac fettuccine he rimurapa iti-kaiora i hangaia ki te konjac. He huawhenua pakiaka te konjac e nui ana te muka kai e kiia nei ko te glucomannan, te kai matua i roto i te konjac fettuccine. He whānui ake te āhua o te konjac fettuccine lasagna i ngā nūru noa, he hua kore-kutene, kāore he māngaro i roto i te konjac fettuccine, kāore hoki he warowaihā.
He aha te take e whakakīkī ai te konjac?
Kei roto i te konjac te muka wairewa, ko te glucomannan te mea e hanga ana i te ahua kī tonu nā te puhoi o te haere i roto i te ara nakunaku, ā, e whakaatuhia ana ka taea e ia te whakaheke i te cholesterol me te whakataurite i te huka toto. Ko te pai o te konjac kei runga i te āhua o te tunu.
He pai mō te pasta konjac te Keto?
Ae, e 2 karamu noa iho o ngā warowaihā me te 5 kaora mō ia 83 karamu o te tūnga, he tino pai te rimurapa konjac mō ngā akonga kai keto e hiahia ana ki te rimurapa. He kōwhiringa pai hoki mō te hunga e whai ana i te kai huawhenua, kore-kutene rānei, mō te hunga rānei e hiahia ana ki te kai hauora, ki te whakarerekē rānei i tā rātou mahi rimurapa i te pō o te wiki.




