Raihi Shirataki me te muka Ōti | Kaihanga Raihi Konjac KETO | Ketoslim Mo
Raihi Ōti KonjacKo ngā kai matua ko te konjac (he nui tekurukomanana) me te muka ōti, he nui te muka kai. Kāore he ngako, kāore he warowaihā, kāore he huka, 9Kcal anake ia putea.Raihi konjace mōhiotia ana hoki koShirataki raihiMena kei te āwangawanga koe mō ngā kai iti-kaiora, iti-warowaihā, kore-kutene rānei, ehara i te mea kāore e taea e koe te kai i ngā rihi raihi reka. Ko te tikanga o te raihi ōti konjac, kāore he reka motuhake, ka taea e koe te whakamahi i te ranunga matapōkere. Kāore te ranunga matapōkere e pā ki te ranunga o ngā kai.
Ketoslim Moe arotahi ana ki te hokohoko rarahi okai konjacKa taea e koe te hoko taonga mai i tā mātou kamupene, kātahi ka tohatoha atu. He nui te pūmanawa mākete o te kai konjac. Ka whakaratohia hoki e mātou he wheako hokohoko whai rawa kia taea ai e koe te whai wāhi atu ki te whakaputanga o te kai konjac.
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 37kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 0g |
| Konutai: | 2mg |
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Raihi Ōti Konjac Pearl |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Wai,Paraoa Konjac |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/kore ngako/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu i Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ka pātai hoki te iwi
He haumaru te whakamahi mō te nuinga o ngā tāngata, me āta tirotiro i ngā tohutohu.
Pērā i te whakaiti i te taumaha, te whakaheke i te toto toto tiketike, me te whakanui ake i te kai muka e hiahiatia ana e te tinana.
Ko te Miracle Race he raihi shirataki i hangaia mai i te paraoa o te tipu Konnyaku Imo (konjac).
Kāore he reka, he ngaungau hoki.
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd. me ngā taputapu whakamātautau tino pai me te kaha hangarau kaha. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake me ngā hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga. Ō mātou painga: • 10+ tau o te wheako umanga; • 6000+ tapawhā te rohe whakato; • 5000+ tāne te putanga ā-tau; • 100+ kaimahi; • 40+ whenua kaweake.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
E hia ngā warowaihā kei roto i te raihi ōti konjac?
Kei roto e 3 karamu o te warowaihā katoa, 10 kaora, me te 0 karamu o te warowaihā kupenga.
He aha te reka o te ōti konjac?
Ina tika te whakarite me te tunu, karekau he reka o te ōti. He mātotoru te kakano o te raihi, he rite ki te tiēre. E ai ki te whakaahuatanga, ko te haunga ika i ahu mai i te wai i roto i te kete, nō reira me horoi te raihi kia rite ki ngā tohutohu, kātahi ka parai i te raihi ki roto i te paraharaha maroke me te kore hinu kia tangohia katoatia te wai i mua i te tāpiri i ngā mea kakara.





