shirataki lasagna kihu 270 g konajc soybean cold noodle | Ketoslim Mo
Lasagna pīni soya a Shiratakika taea te tuku i roto i ngā huarahi maha: Tuatahi, hei rongoā makariririmurapa kikokore, horoia te lasagna kia rua ngā wā, kohuatia ki roto i te paraharaha mō te rima meneti, tangohia ngā nūru, waiho kia whakamatao, ka mahi tahi me te ranu. Tuarua, ka taea hoki e koe te tunu hupa, tāpirihia he mīti kikokore me ngā huawhenua kia reka ake, he putea onūru konjache 270g, he wāhanga nui
Nūru konjac kounga teitei, he lasagne shirataiki motuhake, he putea 270 karamu te nūru soya konajc makariri.
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Pīni Soya KonjacNūru Makariri Konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai, paraoa pīni soya |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 11Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 1g |
| Konutai: | 0mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Te tikanga kai tauira nūru makariri pīni soya
| Hipanga 1 | Tikanga 1: horoi ki te wai, kia rite ki te reka o te mea kakara e pai ana ki a koe, ka taea te kai i ngā huawhenua, te mīti me ērā atu mea. He tino māmā, he watea hoki. Tikanga 2: i muri i te whakatuwheratanga o te putea, horoia ngā nūru mō te 3 meneti, kohuatia te wai i roto i te kohua, makahia ngā nūru ki roto i te kohua, kohuatia mō te 5 meneti, kohuatia, tāpirihia te tote me ngā mea kakara me ngā rihi taha hei tango me te kai. Tikanga 3: patua te kohua wera He pai ake ki te iwi Hainamana te kai i te kōhua wera. Horoia te kiri matao o te pīni i te tuatahi, whakatakotoria ki runga i te pereti, tatari kia koropupū te kōhua wera, tunua mō te 2 meneti, kātahi ka taea te kai. |




