Kaihokohoko rarahi mīti tipu konjac kore-kutene konjac hiraka pona | Ketoslim Mo
Whakaahuatanga Hua o te Ketoslimmo Konjac Knot
Whakapai ake i tō haerenga kai hauora mā teKetoslimmoKonjac Knots - he momo rimurapa hou, kore-hara, i hangaia mō te hunga e hiahia ana ki te keto, te hunga e māharahara ana ki te taumaha, me te hunga e rapu ana i tētahi kai totika,nūru iti-kaioraotinga. He mea hanga mai i te 100% parakoreparaoa konikā (kurukomanana), he nui te muka kai i roto i ēnei pona ahurei te kakano, ā, he ngawari hoki ki te kai.
Ngā Āhuatanga Matua me ngā Painga
Kore warowaihā kupenga, kore hara:He tino pai ngā Ketoslimmo Konjac Shredded Knots mō te hunga e kai ana i te kai ketogenic, iti-warowaihā.
He nui te muka wairewa mō te hauora o te nakunaku:He nui te muka glucomannan, e whai wāhi ana ki te hauora o te puku, e whakatairanga ana i te makona, ā, e āwhina ana hoki i te tango paitini taiao.
Huawhenua, kore-kutene, kore-mate pāwera:Kore he kuruteni, he pīni soya, he nati, he witi me ngā hua kararehe.
Te whakarite tere me te maha o ngā mahi:Tātarihia, tātarihia, tuku matao ki roto i ngā huamata, whakamahana anō rānei ki tō ranu tino pai. Kāore e hiahiatia he kohua, he tino pai mō ngā momo oranga pukumahi.
Ngā Whakatakotoranga Hua mō te Knot Konjac Ketoslimmo Haina
| Ingoa hua: | te hūpē konjacKetoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kuruteni/ngako/huka,warowaihā iti/muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 5KCal |
| Pūmua: | 0.1g |
| Ngako: | 0.1g |
| Warowaihā: | 1.2g |
| muka kai | 3.2g |
| Konutai: | 7mg |
Me pēhea te pārekareka
Tātarihia, ā, Horoi:Tangohia mai i te putea ka horoia pai ki te wai matao hei tango i te reka o te wai tiaki i roto i te putea.
Te tunu kai:Tunua ki te wai wera mō te 2 meneti kia ngawari ake te kakano; ko te roa o te wā e whakatau ana i te kakano.
Ngā Ranunga Reka:Tāpirihia ki te pesto, te marinara, te hinu hīhiama, te hupa rānei. Tukua ki te mīti tunutunu, ki ngā huawhenua tunutunu, ki ngā otaota rānei.
Uara Kai
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Ako atu mō ngā hua Ketoslim Mo
He pai ngā mīti konjac mōu?
Ae, ehara i te mea ka taea e ngā nūru konjac te whakaiti i tō taumaha, te whakaheke i te huka toto, engari ka taea hoki te whakaora i te mate puku mā te horoi i te puku. Ki te hiahia koe kia ora, he mea nui te kai hauora me te whakakori tinana.
He aha i aukatia ai ngā mīti konjac?
E rua te nui o te muka o ngā nūru konjac i te rimurapa noa. Ko tōna muka glucomannan, he muka pakiaka konjac, ka pupuhi te puku kia kī ai te puku. Ka whakamahia hei whakamātotoru i roto i ētahi kai. Ahakoa i whakaaetia ki roto i ngā nūru i Ahitereiria, i aukatia hei tāpiringa i te tau 1986 nā te mea ka taea e ia te ārai i te puku, ka ārai hoki i te puku.
He aha ngā mea e hangaia ai ngā nūru konjac?
Ko ngā nūru konjac he 75% he nūru, ā, 25% he wai tiaki. Ko te paura konjac te rauemi matua, nō te pakiaka konjac tēnei, ā, he nui te cattamannan. He tino āwhina mō te whakaiti taumaha, te whakahaere toto toto tiketike, me te hunga mate huka.
Ka taea e au te kai i ngā mīti konjac i ia rā?
He nui te muka kai wairewa o te konjac glucomannan i roto i te kai, he maha ngā mahi. Kua whakaurua mai e taku whārangi toa me ngā purongo te kai konjac, ā, kua hangaia he reka o ngā rihi kai konjac gel, he pakari, he whakahauora hoki. Koinei te mea pai mō ngā hua ataahua. Engari kāore i te tūtohutia kia kai i ia rā, me kai i te nui o te wai me te whakakori tinana.




