Raihi Warowaihā Iti,Raihi Pērara Ma Konjac | Ketoslim Mo
Mō te taonga
Ngā kai matua oraihi pērara konjacko: te pakiaka konjac me te wai; ko te wāhanga matua o te konjac ko te glucomannan, he momo muka kai e whai hua ana ki te tinana tangata. I muri i te urunga ki roto i ngā whekau, ka mimiti i te wai ka pupuhi hei whakaputa i te mākona, ā, ka whakaiti i te kai; tuarua, he pānga anō hoki ki te whakapai ake i te taiao whekau, te whakateretere i te nekeneke o te whekau me te whakapai ake i te mate puku. I taua wā anō, kāore he huka i roto i te raihi konjac, he iti ngā kaora, ā,warowaihā itiKa taea te whakakapi i te raihi noa, ā, ka taea te hokoKetoslim Mote konjakaraihi pērarakia pai ake ai te hauora o tō kai.
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Raihi pērara konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka/ iti te warowaihā |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 125KJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 6.4g |
| Konutai: | 12mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
E mōhio ana koe ko tēhea raihi he iti rawa te nui o te warowaihā?
| Hipanga 1 | Ko te mea kāore koe e mōhio, he puna nui hoki te raihi mohoao mō ētahi atu matūkai, tae atu ki te konutea, te huaora B6, me te waikawa folic. He iti ake te nui o te warowaihā o te raihi mohoao i ērā atu momo raihi, arā, 32 karamu o ngā warowaihā kupenga mō ia kapu raihi kua tunua (164 karamu). |
| Hipanga 2 | Ko te raihi e whai ake nei ko te konjac, nā te mea he hua iti-warowaihā te konjac, he kai e pā ana ki te konjac i hangaia e ia, he iti rawa hoki ngā kaora, kāore he take e manukanuka ai ki te raruraru o te taumata huka toto. |
Ako atu mō ngā hua Ketoslim Mo
He aha te raihi konjac?
He mea hanga te raihi horihori konjac ki te paura konjac pai me te paura moroiti me te hangarau ahurei. He rite te āhua ki te raihi tūturu, he ngawari, he piripono te reka, he pīngore, ka taea te tunu noa i te muka mata, he iti te kaha wera, he raihi horihori hou.
Ko tēhea raihi he iti rawa te warowaihā?
Ko ngā kai warowaihā iti ko te raihi, te witi, te kānga, te ōti me ētahi atu kai te nuinga, ko te raihi Konjac te mea iti rawa te kaha, he nui te muka me te iti o te kaha, me te konjac i hangaia mai i te raihi ōti, hei tāpiri atu ki te raihi porowhita, te tunu raihi porowhita, te raihi porowhita, te raihi porowhita rānei, ko ō rātou kaha ki te whakataurite ki te raihi, he iti ake, he pai hoki te whiriwhiri.
He aha te rerekētanga i waenga i te raihi konjac me te raihi peara konjac?
He rite tonu te hanganga o te raihi konjac me te raihi peara konjac, ki te paura pai konjac, ko te paura moroiti te rauemi matua, he tukanga ahurei te hanga, he nui te muka kai, he iti te waro wai me te iti te wera, ko te rerekētanga nui kei te āhua kāore i te ōrite. Ko te raihi konjac he raihi kakano roa te nuinga, ā, ko te raihi peara he porowhita. Kāore he rerekētanga o te reka, ka taea te tāpiri i te raihi konjac ki ētahi atu kai hei hanga i ētahi atu reka o te raihi.



