Nūru Udon Oati Konjac Utu Pai Rawa Pasta Hauora Nūru Inamata| Ketoslim Mo
- Ka whakatairanga i te kai hauora - Nūru Udon Konjache kai matua reka e whakatairanga ana i te whakaheke taumaha hauora me te 73kJ noa iho o ngā kaora mō ia 100g. Kei te wātea mai i ētahi atu momo reka pēnei i teUdon MaamaameUdon Pīnihi, he kore huka, he kore kuruteni, ā, he iti hoki ngā kaora o ia nūru.
- He mea hanga ki te konjac- He mea hanga ngā Nūru Udon Oatmeal mai i tētahi kai ahurei, arā, tetipu konjac, nō te tonga-mā-uru o Haina, ā, kei roto hokikurukomanana, he muka wairewa hauora, taiao hoki e āwhina ana i te nakunaku me te whakaiti taumaha.
- He momo reka hei whakakapi i te Konjac Udon Oat Noodles-- Hoatu he nūru ōti ki te kotahi, ki te rua rānei kapu wai hei huarahi reka hei whakakapi i te tirotiro i tāu e kai ana. Kia pā atu ēnei muka ki te wai i te wā e nakunaku ana, ka āwhina i te whakakī i tō puku, ka hanga he wairua makona, ā, ka āwhina hoki i te whakaiti taumaha.
Ketoslim mōuHe kaihanga kai konjac a Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, he whānuitia te whakamahinga i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga. Kei a mātou ngā ratonga e tuku anahoko nui o ngā mīti konjac.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | konajc nūru ōtiKetoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai, hauhā titanium, muka ōti |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. Kei te wātea te OEM me te ODM me te OBM4. Tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 37Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 0g |
| Konutai: | 2mg |
Nūru Ōti Udon Kai tere nui Hainamana hauora Kai huawhenua rongonui mō te whakaiti taumaha
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He hauora ngā nūru konjac?
Tērā pea he painga hauora kei ngā hua konjac. Hei tauira, ka taea e rātou te whakaheke i te huka toto me te taumata cholesterol, te whakapai ake i te hauora o te kiri me te puku, me te whakatairanga i te whakaheke taumaha mā te whakanui ake i te mākona. Pērā i ngā tāpiringa kai kāore i te whakahaeretia, me kōrero ki te tākuta te hunga he mate puku, he mate pāwera rānei i mua i te tango i te konjac.
He aha i aukatia ai e Ahitereiria te konjac?
E rua te nui o te muka o ngā nūru konjac i te rimurapa noa. Ko tōna muka glucomannan, he muka pakiaka konjac, ka pupuhi te puku kia kī ai. Ka whakamahia hei whakamātotoru i roto i ētahi kai. I Ahitereiria, i aukatia hei tāpiringa i te tau 1986 nā te mea ka taea e ia te ārai i te puku, ka ārai hoki i te puku.
Me pēhea te tunu i ngā nūru konjac maroke?
Tāpirihia ngā nūru maroke ki roto i te peihana, ringihia ki te wai kohua, ka rumakina mō te 10 meneti. Ka ngawari haere ngā nūru maroke. Kohuatia te wai i roto i te kohua, tāpirihia ngā nūru, tunua mō te 10 meneti, tāpirihia ngā kai, ngā mea kakara me ngā taha, kātahi ka kokohia, ka kainga.




