Nūru Kaihokohoko mō te whakaiti taumaha Nūru udon konjac ritenga | Ketoslim Mo
Nūru udon konjacHe kai ahurei te kai, e whakakī ana i te ngākau o te tangata, ā, ka taea te whakahaere i te kai o ētahi atu kai nui-kaora kia tutuki ai te pānga o te whakaiti taumaha, engari he iti noa iho ngā kaora.
ēneinūru mō te whakaiti taumahahe nui te glucomannan, he mea hanga mai i te pakiaka konjac ki rotopaura konjacā, ka tukatukahia hei raihi, hei maggi, hei ramen rānei. Inaa, he maha ngā rangahau kua whakaatu ka taea e te glucomannan te āwhina i a koe ki te whakaiti i tō taumaha.
Nūru shirataki pasta konjac kore-kutene 270g Nūru udon Konjac
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Nūru konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kuruteni/ngako/huka,warowaihā iti/muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 0mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
He pai ngā nūru mō te whakaiti taumaha?
Mā te kai i te konjac ka āwhina i te tinana o te tangata ki te whakaiti i tōna taumaha. Tuatahi, kei roto i te konjac te glucomannan, ka pupuhi i muri i te urunga ki te tinana o te tangata, ka kī te tangata, ka whakaiti i te hiahia o te tinana o te tangata, ā, ka whakaiti i te kai nui, ka pā ki te whakaiti i te taumaha. Tuarua, he nui te muka kai o te konjac, ka taea te whakatairanga i te nekeneke o te puku o te tangata, te tere ake o te tūtae o te tangata, te whakapoto i te wā noho o te kai i roto i te tinana o te tangata, ā, he pānga pai ki te whakaiti i te taumaha. Hei tāpiri, he momo kai kawakore anō hoki te konjac, he pai mō te tinana. Ki te kai te hunga he waikawa tōna tinana, ka taea te whakakotahi i te matū kawakore i roto i te konjac me te matū waikawa i roto i te tinana hei whakatairanga i te pākia o te tinana me te tere ake o te kai i ngā kawakore, ka pā pai ki te whakaiti i te taumaha o te tinana. Heoi, me mōhio nā te mea he nui te māngaro kei roto i te konjac, ka ngāwari te whakanui ake i te wera o te tinana i te kai nui rawa, ā, ko te pānga kē ko te haere rawa atu, nō reira me tūpato tātou. Ki te hiahia koe ki te whakaiti tika i tō taumaha, me whakakotahi koe i te kai me te korikori tinana kia ora ai koe.
He pai te Chowmein mō te whakaiti taumaha?
Kāore he pānga o te parai noa ki te whakaheke taumaha, ā, kāore he pānga, engari ki te kai koe i ngā nūru konjac, kei roto ko te glucomannan ka taea te whakatairanga i te nekehanga o te puku, te whakakore i ngā paitini i roto i te tinana, kia tutuki ai te pānga o te whakaheke taumaha.
Ka taea e te nūru te whakamomona i a koe?
Kāre au i te tino mōhio mēnā ka momona koe i ngā nūru noa, engari kāore rawa e pērā i ngā nūru konjac. Ka hiroki koe i ngā nūru konjac.





