hua konjac Kai hauora huawhenua Ketoslim Mo Hot pot puku huruhuru ma
Mō tēnei taonga
Ngā hua Konjac: Kei roto i ngā hua Konjacraihi shirataki, nūru shirataki, kōura konjac,ngā kai reka konjac, me ētahi atu. e kiia ana ko te puku huruhuru konjac mā. i tangohia mai ipakiaka konjac, i huaina hoki ko konnyaku, te ingoa Latina mō tetipu konjac
koAmorphophallusE kīia ana hoki e te iwi ko te konjaku, te uwhi arewhana, te arero rewera, te nikau nakahi, me te rīri voodoo. Kei roto i te puku o te tipu – te wāhanga o te tipu e tupu ana i raro i te whenua – he muka wairewa e kiia anakurukomanana.
Teneipakiaka konjacHe rite te āhua o te kai ki te puku huruhuru, he mā te tae, he reka ngaungau, engarikai huawhenua, te whakamahinga o ngā tunu kai i roto i ngā momo tikanga pēnei i te kōhua wera, ngā kai mātotoru, ngā rihi taha.. ngā āhua pēnei i te mīti, te puku huruhuru, he kai iti-kaiora, he whakakapinga pai mō te hunga e kai ana i te kai, he pai hoki mō te hunga mate huka.
TE WHAKAMAHI/TE KAI:
1. Whakamahanahia te kohua kia koropupū.
2. Horoia te puku huruhuru mō te 1 ki te 2 meneti.
3. Whakanohoia ki roto i te kohua wera, kātahi ka horoi ki roto i te kohua mō ngā hēkona, ka kohuatia rānei kia rite ki tāu e hiahia ana.
3. Kia pai noa te kai reka.
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Puku huruhuru konjac mā |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 500 karamu |
| Kai Matua: | Wai,Paraoa Konjac |
| Te roa o te oranga: | 12 marama |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/ iti te pūmua/ iti te ngako |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. Kei te wātea te OEM & ODM & OBM 4. Tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 73kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 2.8g |
| Konutai: | 0mg |
Pātai me ngā Whakautu:
He aha i aukatia ai te konjac?
I aukatia te kai i ngā hua reka e te Komihana o Ūropi nā te mea he tūponotanga kino ki ngā tamariki.
Kei tenūru konjackino mōu?
Kāo, kua kitea e ngā rangahau ka āwhina pea te konjac ki te whakaheke i te cholesterol katoa, te cholesterol LDL (kino), me ngā triglycerides.
Kua aukatia te konjac i Ahitereiria?
Āe, nā te mea he tūponotanga mō ngā tamariki.
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.

He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.





