kai kihu konjac Konjac Shrimp Vegan Food | Ketoslim Mo
He maha ngā huarahi hei kai: Kōura matao, whakatuwheratia te kete, horoia tekaiTuatahi, maka ki roto i te kohua ka tunua mō te 5 meneti, tangohia, tāpirihia ngā taha me ngā mea kakara ki runga, ko te tuarua o ngā huarahi kai: Kia maoa, kia tangohia, ka taea te parai me ētahi atu mīti, ngā taha rānei, he mea tino pai mō ngā kai huawhenua.wahine
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Kai Huawhenua me te Kōura Konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kutene/ngako/huka, iti-warowaihā/muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 0mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Ako atu mō ngā hua Ketoslim Mo
Tuhia tō karere ki konei ka tukuna mai ki a mātou





