He tiēre Konjac, he tiēre hua, he tī mirumiru, he ngaungau, he Ketoslim Mo
Mō tēnei taonga:
Ngā Tāpiringa Tiēre KonjacHe rite te āhua ki te pōro, he ngaungau te reka, he Q-bounce te reka o te ngaungau. He mea hanga mai i te konjac, he tipu kī tonu i temuka kai, kāore i te tāpirihia ki roto i te tī mirumiru anake engari ki ngā tī, ki ngā tī miraka rānei e pai ana ki a koe. Ka whakaratohia e mātou ki ngā kaihoko he huinga auaha me ngā whakaaro. Ka waihanga i ngā inu mutunga kore. He ngawari, he pakari hoki, he mea whakawai, he pai ake te tiēre Konjac mōu, he mea hauora hei whakakapi i ngā peara tapioca! Ko tēnei tiēre rongonui he iti te ngakokai rekamai i Āhia, ka tāpirihia he kakano me te reka ki tēnei ranunga kua whakakarameretia, hei whakarato i te reka o te waha ka tino pārekareka ki a koe - engari kāore he kaora me ngā warowaihā tāpiri.
• ki tonu i te muka kai, e mākona ai koe i te mea ka iti ake te kai.
• Whakamātauria tō hiahia ki te tī reka me te takirua reka o te Huka ParauriTī MirakaMe ngā tiēre ngaungau kore e taea te ārai i roto i te tirikara karamere, he pīataata, he pata hoki. Whakamātauria he inu kounga-Starbucks mō te utu iti iho.
• E whā ngā reka: Te reka taketake, Te reka huka parauri,Matchate reka me te reka o Sakura.
Huanga
1. Kua rite ki te whakamahi
2. Penapena ki te wāhi hauhautanga, maroke hoki, kaua e whakatuwheratia mō te tau kotahi
3. Whakamahia mō te inu matao, he reka ake
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | He tiēre konjacngā mea tāpiri |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Wai,Paraoa Konjac |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/ iti te pūmua/muka nui |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu i Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 345Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 20.3g |
| Konutai: | 17mg |
Ētahi atu tūemi hei tūhura
Ka pātai hoki te iwi
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.

He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.






