kai pakiaka konjac kai vegan konjac | Ketoslim Mo
Mō tēnei taonga
Ngā kai pakiaka konjac:Kei roto i ngā kai pakiaka konjacnūru konjac, nūru shirataki, kōura konjac,ngā kai reka konjac, me ētahi atu. ka kiia tēnei he puku reme konjac. I hangaia mai i te pakiaka tipu konjac, e kiia ana hokikonnyaku, Te ingoa Latina mō te tipu konjac
koAmorphophallusE kīia ana hoki e te iwi ko te konjaku, te uwhi arewhana, te arero rewera, te nikau nakahi, me te rīri voodoo. Kei roto i te puku o te tipu – te wāhanga o te tipu e tupu ana i raro i te whenua – hemuka wairewae kiia nei ko te glukomananana.
He rite te āhua o ēnei kai pakiaka konjac ki te puku huruhuru, engarikai huawhenua, te whakamahinga o ngā tunu kai i roto i ngā momo tikanga pēnei i te kōhua wera, ngā kai mātotoru, ngā rihi taha.. he kai iti-kaora, he whakakapinga pai mō te hunga e kai ana i te kai, he pai hoki mō te hunga mate huka.
TE WHAKAMAHI/TE KAI:
1. Te whakarite i te kohua wera, te kohua.
2. Wetekina te takai. Horoia te kai huawhenua mō te 1 ki te 2 meneti.
3. Whakanohoia ki roto i te kohua wera, kātahi ka horoi ki roto i te kohua mō ngā hēkona, ka kohuatia rānei kia rite ki tāu e hiahia ana.
3. Ko tāu noa e manukanuka ai ko te nui o te haruru ka mitimititia e koe i a koe e kai ana i tēnei kai reka tuku iho hei whakakapinga mō te nūru spaghetti.
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Puku reme i roto i te kohua wera konjac |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 500 karamu |
| Kai Matua: | Wai, Paraoa Konjac |
| Te roa o te oranga: | 12 marama |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/ iti te pūmua/ nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. Kei te wātea te OEM & ODM & OBM 4. Tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 97kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 4.6g |
| Konutai: | 0mg |
Ka pāngia hoki te iwi e:
He aha ngā kai kei roto te pakiaka konjac?
Ngā kai he nui te muka kai, pērā i ngā nūru konjac, te raihi konjac me ngā kai māmā, me ētahi atu.
He haumaru te kai i te konjac?
He paitini te pakiaka konjac mata, ka taea e te hunga hauora noa te kai mena kāore he mate pāwera.
He aha i aukatia ai te konjac i Ahitereiria?
Nā te mea ka taea e ia te ārai i te puku, ā, ka āraia hoki. I aukatia e Ahitereiria hei tāpiringa i te tau 1986.
Ētahi atu tūemi hei tūhura
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.




