Raihi inamata Prebiotic | raihi whakamahana-ake | raihi Ketoslim Mo Prebiotics
Mō te taonga
Raihi whakamahana-ake tonu prebioticHe tino watea mō te whakamahi i ia rā. Ka taea te whakanoho ki te tari, te kawe rānei i a koe e hikoi ana, e puni ana rānei. Ina hiakai koe, ka taea e koe te kai ngāwari pērā i te raihi inamata, nō reira ka kiia hoki ko te raihi inamata. E 100 karamu te taumaha o ia kete. Ka taea e koe te tāpiri i tō reka tino pai, i ō kai taha rānei, pērā i te kari me te risotto. Ki te kawe koe ki waho, maka noa te raihi ki roto i te ipu, ringihia te wai wera, ā, tatari mō ētahi meneti i mua i te kai.
Ketoslim Mohe kamupene hanga konjac ngaio me te kaihanga rarawe. Ka taea e koe te whakapā mai ki a mātou mō ngā whakaritenga. Ahakoa he rahinga nui, he rahinga iti rānei, ka whakapau kaha mātou ki te whakatutuki i ō hiahia.
ME PĒHEA TE KAINGA/TE WHAKAMAHI
-
Kohuatia te wai kia tae ki te 100 nga nekehanga Celsius.
2. Ringihia te raihi katoa ki roto i tētahi peihana nui, ki roto rānei i te takai.
3. Ringihia te wai wera, tatari mō te 25 meneti.
4. Tāpirihia ētahi rihi, ētahi atu kai rānei e pai ana ki a koe.
5. Kia pai tō kai reka inaianei!
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Raihi inamata Prebiotic |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 100 karamu |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, paraoa huawhenua, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/ ngā huihuinga o waho/ Ngā hōia |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3OEM&ODM&OBM e wātea ana 4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 6Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 1.6g |
| Konutai: | 6mg |
Ako atu mō ngā hua Ketoslim Mo
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
Pātai: He kino ngā nūru konjac mōu?
Whakautu: Kāo, he haumaru te kai māu.
Pātai: He aha i aukatia ai ngā nūru konjac?
Whakautu: Kua rāhuitia i Ahitereiria nā te mea kei kōkōtia pea.
Pātai: He pai te kai i ngā nūru konjac i ia rā?
Whakautu: Ae, engari kaua i ngā wā katoa.




