Raihi Keto Slim Mo | Raihi Shirataki Konjac | Kore-kutene, Raihi iti-kaiora, Hoa-Keto
OraRaihi Konjac:Raihi konjackāore he warowaihā. He mea hanga mai i te rauropiparaoa konikāme te muka oati, he mea kore-kutene, he mea rauropi hoki hei whakakapi i te raihi noa hei āwhina i a koe ki te whakahaere i tō taumaha. Kei roto i te Konjac tētahi wāhanga tino nui-kurukomananaKua whakamātauhia e te pūtaiao te Glucomannan hei āwhina i a koe ki te whakahaere i tō hiahia kai mā te mea ka roa ake tō mākona.Raihi Konnyakuhe iti ngā kaora, he kai huawhenua, kāore he ngako, kāore he huka, kāore he witi, ā, he nui hoki te muka kai, koia te whiringa pai rawa atu i waenga i ngā kaiwhakakapinga kaingā kai.
Heikaiwhakarato okai konjac, kua roa mātou e whakapau kaha ana ki te whakarato kai hauora, reka hoki ki ngā kaihoko. He maha ngā momo pēnei i te raihi konjac,nūru konjac orngā kai reka konjacKoinei ngā hua kua tutuki i a mātou i nāianei, ā, kua roa mātou e rapu ana i ētahi atu huarahi mō te kai hauora. Nau mai, whakapā mai.
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 21kJ |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 7mg |
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | Raihi Konjac waro |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Wai, Paraoa Konjac |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kore kuruteni/ iti te pūmua/ |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu ki Haina 2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. Kei te wātea te OEM & ODM & OBM 4. Tauira kore utu 5. MOQ iti |
Pātai atu hoki?
Ko te raihi konjac, e mōhiotia ana ko te raihi shirataki, he whakakapinga raihi i hangaia mai i te paraoa konjac. He mea nui tēnei nā te nui o te muka me te iti o te kaora.
He rongonui te raihi konjac i waenga i te hunga e whai ana i te kai iti-warowaihā, i te kai ketogenic rānei, nā te mea he iti rawa ngā warowaihā me ngā kaora. Kāore hoki he kuruteni, he kai huawhenua hoki, ā, he pai mō ngā momo kai rerekē.
Ko te raihi Shirataki he mea hanga i te konjac glucomannan, he momo muka kai i tangohia mai i te uwhi konjac (Amorphophallus konjac). Ka konatunatua tēnei muka ki te wai, me ētahi wā he iti noa te konupūmā hauwaiora, tētahi atu matū kawakore rānei, hei hanga i tētahi matū rite ki te tiēre, kātahi ka hangaia hei pata rite ki te raihi.
Kāo, kāore he reka.
Ae, he mea tino pai hei whakakapi i te raihi mō te hunga e kai ana i tētahi kai reka.
Kore ngako, 5Kcal anake, 3.2g warowaihā mō ia tūnga, he pai mō te kai keto.
Te Wheketere o Ketoslim Mo
Ētahi atu tūemi hei tūhura
Ka pātai hoki te iwi
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.

He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.






