kihu rimurapa iti kawa 丨Ketoslim Mo Gluten kihu karoti kore utu
Rimurapa iti-kaorai hangaia ngā nūru i te tuatahipakiaka konjac, e kī ana i te muka kai, kāore he ngako, kāore hoki he warowaihā, he kōwhiringa whakaaro nui mō te tikanga whakaiti taumaha, he rite te āhua ki te tikanga tuku ihovermicelli(pākete). ā, ka tāpirihia e mātou te paura huawhenua kāreti, ki te pai koe ki te reka kāreti, tera pea he pai tēnei ki a koe,nūru konjache kore reka, engari he reka ake pea tēnei kai huawhenua, he māmā hoki te tunu, ā, ka taea e koe te tāpiri i ngā kai, i ngā ranu rānei hei hanga i tāu ake tunu motuhake. Nā te nui o te muka kai, ka hiakai koe i muri i te wā roa, kei tua atu i tēnei ngā painga, he pai te kore warowaihā mōmate huka, kia rongo i te reka o ngā nūru me te kore e manukanuka ki tetahi mea, whakamātauria ā mātou nūru konjac, ā, kia ora hauora inaianei!
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | nūru konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai, Paura kāreti |
| Te roa o te oranga: | 12 marama |
| Ngā Āhuatanga: | kore-kuruteni/ngako/huka, iti-warowaihā |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 21kJ |
| Huka: | 0g |
| Ngako: | 0g |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 7mg |
TE WHAKAMAHI/TE KAI:
1. Whakawerahia he kohua nui o te wai tote mātotoru. Tāpirihia te rimurapa ka tunua mō te 8 ki te 10 meneti, kia maroke katoa rānei; tātarihia.
2. I taua wā anō, i roto i tētahi kohua iti i runga i te wera reo, whakarewahia te 1 tīpune pata. Tāpirihia te kāriki ka tunua mō te 30 ki te 60 hēkona, kia tīmata rānei te kāriki te huri koura.
3. I roto i tētahi peihana iti, whakakotahitia te pāhiri, te pēhara, te marjoram, te thyme, te 1 punetēpu pata, te tote me te pepa pango whenua me te kāriki kua tunua; whakaohokia kia pai. Tāpirihia ki te rimurapa ka mahi.
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
Ka pātai pea koe
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
He kino ngā nūru konjac mōu?
Kāo, he mea hanga mai i te muka kai wairewa-wai, e āwhina ana i te whakaiti taumaha.
He aha i aukatia ai te pakiaka konjac i Ahitereiria?
Ahakoa ko te tikanga o te kai i te hua mā te pēhi mārire i te ipu, ka taea e te kaihoko te ngote i te hua ki waho me te kaha nui kia uru korekore ki roto i te trachea. Nā tēnei tūponotanga, i aukatia e te Kotahitanga o Ūropi me Ahitereiria te tiēre hua Konjac.
Ka taea e ngā nūru konjac te whakamāuiui i a koe?
Kāo, he mea hanga mai i te pakiaka konjac, he momo tipu tūturu, kāore he kino o te parāoa konjac tukatuka ki a koe.
He Keto ngā mīti konjac?
He pai mō te keto ngā nūru konjac. He 97% te wai, ā, e 3% te muka. He warowaihā te muka, engari kāore he pānga ki te insulin.





