Nūru kore-kaora kai katoa Nūru Konjac rimurapa Hokomaha | Ketoslim Mo
Ia 100 karamu onūru kore-kaiorakatoangā kaiKo te uara karori he rite ki te 1 maramara rīwai me te 0.2 panana, ko te iti iho o ngā karori e kainga ana he rite ki te oma noa a te wahine mō te 1 hāora, te kaukau mō te 1.5 hāora, te yoga mō te 3 hāora,rimurapa iti-warowaihā, te reka o te Q, ka taea te parai, te kohuatia, te hupa, te whakaranu
Nūru mākū parakore spaghetti konjac iti-warowaihā Nūru rimurapa konjac rimurapa
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | ngā mīti rimurapa konjac, ngā kai katoa-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,kore he mīti konjac |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 4KCal |
| Huka: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 3.1g |
| Konutai: | 0mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
Ko ēhea nūru kāore he kaora?
| Miracle Noodles Whole Foods | Nūru Shiratakihe mea hanga mai i te glucomannan, he muka i tangohia mai i te pakiaka o te konjac. Nā te mea ka puta te muka i roto i ō whekau me te kore e nakunaku, ā, ka kī koe, ko ngā nūru shirataki a Wholefoods he kore karori, he kore warowaihā hoki. |
| Ngā Kai Katoa | Ko tēhea te mea hauora ake, te raihi noa, te raihi rāneinūru konjacngā kai katoa?... Hei whakatairite, he 175 karori kei roto i te 100 karamu o te raihi mā. E rima tekau karamu o ngā nūru (maroke, mata) kei roto hoki te maha o ngā karori. Nō reira, ko te nui o ngā nūru (hei tauira, 100 karamu) ka nui ake ngā karori |
| Ngā Kaora o ngā Nūru Rimurapa | Ngā Kaora 6 |
Tērā pea ka pai anō hoki ki a koe
Konjac: Ngā mōhiohio taipitopito
Nō te whānau Araceae te kōnhaka (Amorphophallus konjac K. Koch), ā, i ahu mai i te tonga-mā-rāwhiti o Āhia. Ka whakatipuria ki te tonga me te tonga-mā-rāwhiti o Haina me Vietnam. Ka puta ōna pua i runga i te pua papura pouri, me te kōpura matotoru ka tipu ki te 30 cm te whānui.
Ko te pūmua kua maroke, kua kuruhia, ka kiia ko te paraoa konjac, mai i reira ka puta mai te konjac glucomannan1.
Hītori
Kua whakamahia te konjac hei kai i Haina, i Hapani me Āhia ki te Rawhiti.
Ngā Painga
He muka wairewa te Glucomannan e whakanui ana i te mākona me te āwhina i a koe ki te whakaiti i tō taumaha.




