muka pakiaka konjac kai katoa kōhua wera puku huruhuru iti te kaora muka nui
Mō Ketoslim
Ketoslim mōuHe kaihanga a Co., Ltd.kai konjacme ngā taputapu whakamātautau tino rite, me te kaha hangarau kaha. He whānuitia te whānuitanga, he kounga pai, he utu whaitake, me ngā hoahoa huatau, e whakamahia whānuitia ana ā mātou hua i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
Ā mātou painga:
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
Ngā Tohu Hua
| Ingoa hua: | kai huawhenua konajcKetoslim Mopuku huruhuru |
| Taumaha kupenga | 270g |
| Kai Matua: | Paura Konjac(Paraoa Konjac), Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te utu/muka nui |
| Mahi: | te whakaheke taumaha, te whakaheke i te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako 3. OEM & ODM & OBM e wātea ana 45. Tauira kore utu. MOQ iti |
Ētahi atu kai: paura rimu
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 17Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 2.8g |
| Konutai: | 0mg |
- •E WHAKATAIRANGA ANA I TE HUARAHI KAI HAUMARU -- Pūtake konjacHe kai muka katoa, ka whakatairanga i te whakaheke taumaha hauora me te kai reka, 73kJ noa iho ia tūnga. Kei te wātea i roto i te āhua puku huruhuru tuku iho, te couscous, te spaghetti, te lasagna, te fettuccine, me te raihi konjac, kāore he huka, he gluten, he glucomannan whai kiko.
- • PUKU HURUHURU I RARO I TE KONJAC-- Ngā kai katoa o te pakiaka konjac Ka hangaia te Hairy belly ki tētahi kai ahurei e mōhiotia ana ko te tipu Konjac, he tipu taketake nō te Tonga-mā-rāwhiti o Āhia, ā, kei rotoGlucomannan, he muka hauora, he muka taiao, he muka wairewa-wai e āwhina ana i te nakunaku me te whakaiti taumaha.
- • HE WHAKAPĀNUI KŌPŪ HURUHURU, REKA RAWA-- Ina tāpirihia ki te kotahi, ki te rua rānei karāhe wai, ka taea e koe te pārekareka ki te reka o te Hairy belly, he kōwhiringa pai te konjac hot pot, me te tirotiro i tō kai. He tino kaha ngā muka Konjac kei roto i ia rihi huruhuru belly ki te mimiti i ngā wai. Kia pā atu ēnei muka ki te wai i te wā e nakunaku ana, ka āwhina tēnei ki te whakakī i te puku, ka hanga he ahua kī, ā, ka āwhina i tete whakahekenga taumaha.
A: Kāo. Kāore e taea te kai tika i te pakiaka konjac, i muri i te tukatuka, he iti te warowaihā.
He hua hou mō te tau 2021, he kai hauora mō tōnajc, he kai huawhenua rongonui mō tōnajc, he puku huruhuru.
1. He haumaru te kai i te konjac?
He paitini te konjac, kāore he tukanga, he pai ki te kai i muri i te whakahoromata.
2. He warowaihā te pakiaka konjac?
Kāo, kei roto i te pūmua te Glucan-mannan, he momo muka kai wairewa-wai.




