ranu konjac rimurapa kikokore rarawe ranu konjac waro | Ketoslim Mo
rimurapa kikokore, nūru konjacKo ngā kai matua ko te paraoa konjac, he rerekē te āhua mai i ētahi atu pasta fettuccine, ricerice noodles rānei, he papatahi te lasagna, ko tēneinūruHe porowhita te kai, ā, kāore tēnei e whakatauhia ana i te pai o te kai, he tino kore-kutene, he nui hoki te muka. Kei roto i te kete he 270 karamu te taumaha, ā, ka taea e koe te whakarite i te takai o waho e hiahia ana koe.
Roarahi pumui kore konjac shirataki rimurapa iti pūngoi Konjac Udon Noodle
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Nūru Udon Konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto, kai mīti |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 5Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 1.2g |
| Konutai: | 0mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
He hauora te rimurapa kikokore?
| Hipanga 1 | He pai te nui o ngā warowaihā ka taea te whakapūkara i roto i te konjac mō tō hauora, engari he uaua hoki ki te nakunaku mō ētahi tāngata he mate puku tō rātou. Ina kai koe i te konjac, ka whakapūkara ēnei warowaihā i roto i tō whekau nui, ka puta ai he maha ngā pānga taha ki te pūnaha puku. Engari ka horoia hoki tō puku, ka tangohia ngā paitini me ngā paru i roto i tō tinana. |
| Hipanga 2 | Kaua e manukanuka ki te hauora o ēnei kai, ka tirohia e te kāwanatanga ā-rohe ia kamupene kai, ā, he maha hoki ā rātou tiwhikete pēnei i te: HALAL me te KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, ka paahitia e ngā tāke ngā mea kaweake. |
Ako atu mō ngā Hua Ketoslim Mo
He pai ngā mīti konjac mō te whakaiti taumaha?
He pono, he kaha, he whakahauora hoki te reka o te kai tiēre i hangaia e te konjac glucomannan, he kai tino pai mō te hunga e aroha ana ki te ataahua, te oranga tinana me te whakaiti taumaha. Mā te kai konjac ka āwhina i te tinana o te tangata ki te whakaiti taumaha. Tuatahi, kei roto i te konjac te glucomannan, ka pupuhi i muri i te urunga ki te tinana o te tangata, ka kī te tangata, ka whakaiti i te hiahia o te tinana o te tangata, ā, ka whakaiti i te kai o te kai, ka pā ki te whakaiti taumaha. Tuarua, he nui te muka kai o te konjac, ka taea te whakatairanga i te nekeneke o te puku o te tangata, te tere ake o te tūtae o te tangata, te whakapoto i te wā noho o te kai i roto i te tinana o te tangata, ā, he pānga pai ki te whakaiti taumaha. Hei tāpiri, he momo kai kawakore hoki te konjac he pai mō te tinana. Mena ka kai te hunga he waikawa te konjac, ka taea te whakakotahi i te matū kawakore i roto i te konjac me te matū waikawa i roto i te tinana hei whakatairanga i te pākia o te tinana me te tere ake o te kai o ngā kawakore, ka pā pai ki te whakaiti taumaha o te tinana. Heoi, me mōhio anō hoki, nā te mea he nui te māngaro kei roto i te konjac, he ngāwari te whakanui ake i te wera o te tinana i te nui o te kai, ā, ko te hua kē, he nui rawa te haere, nō reira me tūpato tātou. Ki te hiahia koe ki te whakaiti tika i tō taumaha, me whakakotahi koe i te kai me te whakakori tinana kia ora ai.
Me pēhea te kai i ngā mīti konjac?
Ka taea te whakaranu i ngā nūru konjac ki ngā nūru, ki ngā nūru matao, ki ngā nūru hupa, ki ngā nūru parai, kua rite ki te kai, ka taea hoki te whakaranu ki te huamata hei kai: kia rite ki tō hiahia, ka taea te tāpiri i ngā momo ranu, i ngā momo kai, hei hanga nūru whakaranu reka. Kohuatia hei kai: ka taea te whakataurite i ngā momo turanga hupa, tāpirihia ngā taha, tāpirihia ngā nūru konjac kohuatia, ngā nūru hupa iti-kaiora, he reka, ā, kua rite ki te kai. Paraitia hei kai: Ko ngā nūru konjac Q bomb he whakahauora, tāpirihia ngā kai e tika ana, parai, ka taea te pārekareka ki ngā nūru parai iti-kaiora.
He aha te reka o ngā nūru konjac?
Kāore te reka o ngā nūru konjac i te rite ki tētahi atu mea. He rite tonu ki te rimurapa noa, he tino koretake, ā, ka rite te reka ki te ranu e whakamahia ana e koe. Heoi, ki te kore e tika te whakarite, ka rite te kakano o ngā nūru konjac ki te rapa, ki te paku pakari rānei. He maha ngā whakamahinga kua whakamahia, ko te nuinga hei hanga kai hauora hei whakaiti i te taumaha.




