wheketere tika keto Konjac udon kihu | Ketoslim Mo
Kei hea e hoko ai i ngā mīti konjac
Ketoslim MoHei kaiwhakarato ratonga kai kotahi-mutunga, ka tukuna e mātou ngā hua pai rawa atu i ngā utu pai rawa atu mō tō wharekai, pae inu, hūpermakete, kīhini, whare takaro tinana, toa kai māmā me te maha atu.
Ehara i te mea ko te whakarato noa i ngā mea e hiahiatia ana e ō mātou kiritaki ko tā mātou whāingangā hua rarawe pai rawa atui ngā utu iti rawa, engari me whakarato hoki i te ratonga kaihoko pai rawa atu me te tuku tere. Neke atu i te tekau tau mātou i roto i te umanga konjac, kei a mātou ētahi atumīti udon konjacNeke atu i te tekau tau mātou e mahi ana i te umanga konjac, ā, he pai ā mātou hononga ki ngā kaihanga wharekai, ngā whare tunu kai me ngā tohunga ratonga kai puta noa i te motu. Ko tā mātou tumanako kia noho hei toa kotahi mō ō hiahia kai rarawe katoa.
Konjac rimurapa kore-huka pumui kore utu konjac makuku kihu spaghetti Konjac udon kihu
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | nūru udon konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac,Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka,warowaihā iti/ |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu 5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 4KCal |
| Huka: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 3.2g |
| Konutai: | 7 mg |
Uara Kai
Kai Whakakapinga Pai -- Ngā Kai Kai Hauora
Āwhina i te whakaiti taumaha
He iti te kaora
He puna pai o te muka kai
muka kai wairewa
Whakaitihia te hypercholesterolemia
Hoa ki te Keto
Te whakaheke huka toto
He iti noa ngā mōhiotanga mō te konjac
| Hipanga 1 | Mai ingā hua konjacKa taea te whakapēhea te āhua me te pirau me te kore e rongoatia he wai, mā te whakamahi i te wai rai hei tiaki i te kai i roto i te putea (me te kore e tāpiri i ngā mea tiaki) ka tiakina te āhua o te kai konjac, me te reka ake anō hoki. |
| Hipanga 2 | He nui te muka kai i roto i te kai konjac, engari kāore e taea te whakarato i te pūngao me te pūmua e ranea ana, nō reira kaingakai konjacI taua wā anō, kia mahara ki te tāpiri i ētahi hua, huawhenua me te mīti ki ngā kai, kia pai ake ai te hauora. |




