Nūru konjac ōti kounga teitei fettuccine konjac shirataki nūru mō te whakaiti taumaha | Ketoslim Mo
• He nui te muka
Kāore he kaora (8 kaora mō ia 200 karamu te toharite),Nūru ōti konjache mea hanga kiparaoa konjac,ko te pūtake ka hangaia hei paraoa, kātahi ka hangaia hei nūru o ngā whānui rerekē. He iti rawa ngā kaora, 270 karamu ia putea, he rahi mō te tangata kotahi, ā, he whakakīkī nā te mea he nui te muka oati. Kāore i rite ki ahaunūru inamata, e 3-5 meneti te roa o te tunu, ā, he māmā noa te kai
he takai nūru konjac kounga teitei, he Spaghetti Inamata me ngā rārangi mārama konjac oat fettuccine
Whakaahuatanga Hua
| Ingoa hua: | Fettuccine Ōti Konjac-Ketoslim Mo |
| Taumaha kupenga mō ngā nūru: | 270g |
| Kai Matua: | Paraoa Konjac, Wai |
| Te Ihirangi Ngako (%): | 0 |
| Ngā Āhuatanga: | kuruteni/ngako/kore huka, iti te warowaihā/nui te muka |
| Mahi: | whakaitihia te taumaha, whakaitihia te huka toto,nūru kai |
| Tiwhikete: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Tākai: | Pēke, Pouaka, Pēke iti, Mōkihi Kotahi, Mōkihi Korehau |
| Tā mātou Ratonga: | 1. Tukunga kotahi-mutu Haina2. Neke atu i te 10 tau o te wheako3. OEM & ODM & OBM e wātea ana4. Ngā tauira kore utu5. MOQ iti |
Ngā mōhiohio kai
| Pūngao: | 8Kcal |
| Pūmua: | 0g |
| Ngako: | 0 karamu |
| Warowaihā: | 0g |
| Konutai: | 0mg |
He aha mātou i whiriwhiri ai?
He kaihanga kai konjac a Ketoslim mo Co., Ltd., he pai ngā taputapu whakamātautau me te kaha hangarau. He whānuitia ā mātou hua, he kounga pai, he utu whaitake, he hoahoa huatau, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i te umanga kai me ētahi atu umanga.
• Ngā tauira kore utu
• MOQ iti
• Tākai ritenga
• Te āheinga R&D
• Hua auaha kounga teitei
• Ratonga 1-1
• Tukunga 24 hāora
• Neke atu i te 10 tau o te wheako ahumahi;
• 6000+ tapawhā te rahi o te whenua whakato;
• 5000+ tāne putanga ā-tau;
• 100+ ngā kaimahi;
• Neke atu i te 40 ngā whenua kaweake.
Ka taea e au te kai i ngā mīti konjac i ia rā?
He nui te muka kai wairewa o te konjac glucomannan i roto i te kai, he maha ngā mahi. Kua whakaurua mai e taku whārangi toa me ngā purongo te kai konjac, ā, kua hangaia he reka o ngā rihi kai konjac gel, he pakari, he whakahauora hoki. Koinei te mea pai mō ngā hua ataahua. Engari kāore i te tūtohutia kia kai i ia rā, me kai i te nui o te wai me te whakakori tinana.
He aha i aukatia ai ngā mīti konjac?
E rua te nui o te muka o ngā nūru konjac i te rimurapa noa. Ko tōna muka glucomannan, he muka pakiaka konjac, ka pupuhi te puku kia kī ai. Ka whakamahia hei whakamātotoru i roto i ētahi kai. I Ahitereiria, i aukatia hei tāpiringa i te tau 1986 nā te mea ka taea e ia te ārai i te puku, ka ārai hoki i te puku.
Kāore he kaora o ngā nūru konjac?
Kāore he nui o ngā kaora (e 8 kaora ia 200 karamu te toharite) o ngā nūru konjac, ā, ka hangaia mai i te pakiaka o te tipu konjac (konnyaku), ka hangaia hei paraoa i mua i te hurihanga hei nūru o ngā whānui rerekē. He iti rawa ngā kaora, engari he makona tonu, nā te mea he nui te muka.



